قیمت سکه پارسیان 750 عیار

قیمت سکه پارسیان امروز shamsi_number روز rooz shamsi_string ساعت zaman مصادف با miladi_number در بازار تهران با 0.0751% درصد تغییر برای به سکه های پارسیان به شرح زیر مورد داد و ستد قرار گرفت. دقت نمایید قیمتها به تومان میباشد

پارسیان 100 سوت ۵۷,۵۰۰ پارسیان 200 سوت ۱۱۰,۰۰۰ پارسیان 300 سوت ۱۶۳,۰۰۰ پارسیان 400 سوت ۲۱۵,۵۰۰ پارسیان 500 سوت ۲۶۸,۵۰۰ پارسیان 600 سوت ۳۲۱,۵۰۰ پارسیان 700 سوت ۳۷۴,۵۰۰ پارسیان 800 سوت ۴۲۷,۵۰۰ پارسیان 900 سوت ۴۸۰,۰۰۰

قیمت پلاک پارسیان با عیار 750

پارسیان 1گرم ۵۳۳,۰۰۰ پارسیان 1.1گرم ۵۸۶,۰۰۰ پارسیان 1.2گرم ۶۳۸,۵۰۰پارسیان 1.3گرم ۶۹۱,۵۰۰ پارسیان 1.4گرم ۷۴۴,۵۰۰ پارسیان 1.5گرم ۷۹۷,۵۰۰پارسیان 1.6گرم ۸۵۰,۰۰۰ پارسیان 1.7گرم ۹۰۳,۰۰۰ پارسیان 1.8گرم ۹۵۶,۰۰۰پارسیان 1.9گرم ۱,۰۰۸,۵۰۰ پارسیان 2گرم ۱,۰۶۱,۵۰۰ پارسیان 2.1گرم ۱,۱۱۴,۵۰۰

سکه پارسیان عیار 750

تحلیل قیمت برای پلاک سکه پارسیان

در طول هفته اخیر قیمت‌ سکه پارسیان تحت تاثیر افزایش نرخ ارز افزایش یافت.این در حالی است که قیمت اونس جهانی طلا نوسان محدودی داشته و تقاضای بازارنیز عادی بوده است.

علت اصلی صعود قیمت‌ها در بازار داخلی، قیمت ارز بوده است که در این هفته روند روبه رشدی داشت. در بازار افزایش تقاضایی که منجر به افزایش قیمت‌ها شود، وجود نداشته است؛بنابراین رشد قیمت سکه و طلا در بازار داخل، تنها ناشی از رشد قیمت ارزبوده است.

نوسانات اونس جهانی طلا تقریبا ناچیز بوده و بنابراین تاثیر بسیار کمی بر قیمت‌ها در بازار داخلی داشته است

نظر کارشناسان از افزایش قیمت سکه های پارسیان

کارشناسان بر این باورند که مهم‌ترین دلیل افزایش قیمت طلا، افت شاخص دلار است که موفق نشد در سطح بالا باقی بماند. ازسوی دیگر، رشد قیمت نفت هم کمک قابل توجهی به تقویت قیمت طلا کرده است.

با توجه به نگرانی‌ها در مورد کاهش رشد اقتصاد جهانی، افزایش تورم و رکود، به نظر می‌رسد طلا بار دیگر به عنوان یک دارایی امن برای سرمایه‌گذاران جذاب شده است.

در آخرین نظرسنجی بین المللی که در ابتدای هفته منتشرشده بود، اکثریت تحلیلگران حرفه‎ای وال‌استریت و سرمایه‌گذاران خرد در مورد روند صعودی قیمت طلا در هفته جاری خوش‌بین بودند.

پلاک پارسیان طلا یک سرمایه گذاری نیست، بلکه یک دارایی امن استکه قیمت پلاک پارسیان هزار سوتی آن امروز صفر ریال میباشد.

ارزش سهام در بازارهای آسیا، پس از افت ارزش سهام شرکت های فن آوری در بورس وال استریت، امروز شاهد کاهش بود. این در حالی است که با توجه به ریسک های سیاسی به وجود امده در اروپا و جنگ تجاری آمریکا و چین، دلار به عنوان یک بهشت امن سرمایه گذاری مطرح شده و ارزش آن به بالاترین رقم در طی 16 ماه گذشته رسیده است.

جدیدترین سیاستگذار بانک مرکزی آمریکاگفت، با توجه به اینکه اقتصاد آمریکا در وضعیت اشتغال کامل قرار دارد و نرختورم این کشور در طی سال آینده اندکی بالاتر از 2 درصد خواهد بود، فدرالرزرو احتمالا به افزایش تدریجی نرخ بهره ادامه خواهد داد، اما این افزایشنرخ لزوما در ماه آینده رخ نخواهد داد.

ترزا می، نخست وزیر انگلیس گفته، هنوز مسائل حل نشده قابل توجهی با اتحادیه اروپا بر سر خروج انگلیس از این اتحادیه باقی مانده است.

لی ککیانگ، نخست وزیر چین که برای شرکت در نشست رهبران آسیا-پاسیفیک به سنگاپور سفر کرده گفت، چین در مواجهه با افزایش حمایتگرایی، بیش از پیش درهای اقتصاد خود را خواهد گشود. دستور کار اصلی این نشست سرعت بخشیدن به کار انعقاد یک پیمان تجاری جدید است.

سکه پارسیان 750 عیار
تصویر سکه پارسیان

قیمت خرید و فروش سکه های پارسیان

 • پارسیان 100 سوت ۵۷,۵۰۰
 • پارسیان 200 سوت ۱۱۰,۰۰۰
 • پارسیان 300 سوت ۱۶۳,۰۰۰
 • پارسیان 400 سوت ۲۱۵,۵۰۰
 • پارسیان 500 سوت ۲۶۸,۵۰۰

قیمت سکه جام جم ۷۵۰ عیار

سکه های جام جم همانند سکه های پارسیان قیمت گذاری میشوند و تفاوتی با این مدل پلاک های طلا ندارند

قیمت طلای کسری اصفهان عیار 750 در هزار

پلاکهای طلا با نام کارگاهای کسری تنها یه نام تجاری بوده و تفاوتی با پلاک های پارسیان ندارند

3 thoughts on “قیمت سکه پارسیان 750 عیار

 1. behnam says:

  سلام به نظر شما با این وضعیت کشور آیا بخریم یا نه اوضاع خوب میشه؟ ممنو ن از سایت خوبتون

 2. حسن says:

  بورس دیگه رشد بزرگشو کرد تموم شد ، دیگه منتظر رشد و سودهای عجیب و غریب تو یه بورس کوچیک نباشید ، ولی اگر بدنبال خرج روزمره و درامد جانبی هستین بورس هنوز و همچنان و همیشه فوق العادس.

  • طلاکار says:

   البته اگر با دانش و علم روز باشد کامل صحبت شما صادق است در غیر این صورت پیشنهاد سرمایه گذاری بدون دانش توصیه نمیشود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *