پارسا طلاکار

پارسا طلاکار سازنده اولین دستگاه عابر بانک سکه طلا در ایران، بنیان گذار موسیقی مالی، نویسنده چندین جلد کتاب تخصصی در بازار طلا، سهام دار شرکت طلاکاران زاینده رود و مدیرعامل سایت طلاکار میباشد.

پارسا طلاکار برای شروع فعالیت خود در بازار سکه و طلا با مشکلات بسیاری زیادی مواجه بود و به دلیل حساسیت های امنیتی این بازار و خلاء های آموزشی و عدم وجود یه منبع خوب و معتبر برای کسانی که قصد ورود حرفه ای و تخصصی به این بازار را دارند. خود را موظف نمود تا پس از کسب تجربه و مهارت لازم قدم موثری در این راه نهد.

پارسا طلاکار

یازدهمین نمایشگاه بین المللی طلا وجواهرات اصفهان دریافت لوح تقدیر از مسئولان اتحادیه طلا و جواهر اصفهان


پارسا طلاکار کیش

دومین نمایشگاه طلا و جواهرات کیش


انزلی پارسا طلاکار

دریافت لوح تقدیر از مسئولان اتحادیه طلا و جواهرات استان گیلان


اولین نمایشگاه طلا و جواهرات بندر انزلی


ایشان پس از سالها فعالیت در بازار سکه و طلای کشور، آموزش حرفه ای و انتقال تجربیات گرانبهای خود را که با ضررهای مادی و معنوی زیادی همراه گردیده بود را آغاز نمودند که ماحصل این فعالیت ها شرکت در چندین نمایشگاه بین المللی طلا وجواهرات، برگزاری بیش از یکصد همایش و کارگاه تخصصی در جهت آگاه سازی و آموزش سرمایه گذاری اصولی در بازار سکه و طلا و تالیف اولین کتاب آموزش فروشندگی طلا میباشد.


همایش پارسا طلاکار

پارسا طلاکار همایش پیش بینی قیمت سکه و طلا سال 1394


مشهد پارسا طلا کار

غرفه طلای عظیم زاده مشهد مقدسایشان پیشتر نیز چند جلد کتاب در حوزه سرمایه گذاری در بازار سکه وطلا به رشته تحریر در آورده بودند که از استقبال عمومی بسیار خوبی برخوردار هستند.

پارسا طلاکار فعال اقتصادی و صاحب چندین واحد صنفی فعال در استان اصفهان و تهران میباشد. او که عشق و علاقه خود را در کودکی، در پس ویترین طلافروشی ها پیدا کرده بود با وجود عدم تمکل مالی عزم خود را جزم نمود که خروشان وارد این عرصه شود و بالاخره با وجود مخالفت های شدید خانواده سنتی خود افتتاح یک واحد طلافروشی در فولادشهر اصفهان را در سال 1389 آغاز نمود.