پارسا طلاکار

پارسا طلاکار سازنده اولین دستگاه عابر بانک سکه طلا در ایران

پارسا طلا کار طلافروشی

پارسا طلاکار برای شروع فعالیت خود در بازار سکه و طلا با مشکلات بسیاری زیادی مواجه بود و به دلیل حساسیت های امنیتی این بازار هیچ کس حاضر به آموزش ایشان برنیامد و با وجود خلاء های آموزشی و عدم وجود یک منبع خوب و معتبر برای ایشان ضررهای مادی و معنوی بسیار را فراهم آورد.

در پایان با وجود تمام موانع، پارسا با کوشش های فراوان در سال 1389 فعالیت رسمی خود را با افتتاح یک مغازه طلا فروشی و اخذ مجوز رسمی از اتحادیه طلا و جواهر در اصفهان آغاز نمود.

حال سالها از این ماجرا گذشته و ایشان خود را موظف به آموزش کسانی که قصد ورود حرفه ای و تخصصی به این بازار را دارند آماده نموده و پس از کسب تجربه و مهارت لازم اقدام به اشتراک گذاری تجربیات خود در تارنمای طلاکار به آدرس talakar.com نموده است.

فعالیت های صنفی پارسا طلاکار

پارسا طلاکار

یازدهمین نمایشگاه بین المللی طلا وجواهرات اصفهان دریافت لوح تقدیر از مسئولان اتحادیه طلا و جواهر اصفهان


پارسا طلاکار کیش

دومین نمایشگاه طلا و جواهرات کیش


اولین نمایشگاه طلا و جواهرات بندر انزلی


ایشان پس از سالها فعالیت در بازار سکه و طلای کشور و شرکت در چندین نمایشگاه بین المللی طلا وجواهرات، برگزاری بیش از یکصد همایش و کارگاه تخصصی در جهت آگاه سازی و آموزش سرمایه گذاری اصولی در بازار سکه و طلا مولف اولین کتاب آموزش فروشندگی طلا میباشد.


4 دیدگاه دربارهٔ «پارسا طلاکار»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سلام پارسا طلاکار هستم سازنده اولین دستگاه عابر بانک سکه طلا در کشور 6 نکته طلایی جهت سرمایه گذاری موفق در بازار طلا برای شما دارم کافیه به من پیامک بزنید

عدد 6 را به 100034034 پیامک کنید
تنها لینک ویدیو ارسال میشود و هیچ گونه تبلیغاتی نداریم
close-link