پارسا طلاکار

پارسا طلاکار سازنده اولین دستگاه عابر بانک سکه طلا در ایران، بنیان گذار موسیقی مالی , نویسنده چندین جلد کتاب تخصصی در بازار طلا میباشد.

پارسا طلاکار فعال اقتصادی و صاحب چندین واحد صنفی فعال در استان اصفهان و تهران میباشد. او که عشق و علاقه خود را در کودکی، در پس ویترین طلافروشی ها پیدا کرده بود با وجود عدم تمکل مالی عزم خود را جزم نمود که خروشان وارد دریای پر تلاطم طلا شود.

پارسا طلا کار طلافروشی

پارسا طلاکار برای شروع فعالیت خود در بازار سکه و طلا با مشکلات بسیاری زیادی مواجه بود و به دلیل حساسیت های امنیتی این بازار هیچ کس حاضر به آموزش ایشان برنیامد و با وجود خلاء های آموزشی و عدم وجود یک منبع خوب و معتبر برای ایشان ضررهای مادی و معنوی بسیار را فراهم آورد.

در پایان با وجود مخالفت های شدید خانواده، پارسا با کوشش های فراوان در سال 1389 فعالیت رسمی خود را با افتتاح یک مغازه طلا فروشی و اخذ مجوز رسمی از اتحادیه طلا و جواهر در اصفهان آغاز نمود.

حال سالها از این ماجرا گذشته و ایشان خود را موظف به آموزش کسانی که قصد ورود حرفه ای و تخصصی به این بازار را دارند آماده نموده و پس از کسب تجربه و مهارت لازم اقدام به اشتراک گذاری تجربیات خود در تارنمای طلاکار به آدرس talakar.com نموده است.

فعالیت های صنفی پارسا طلاکار

پارسا طلاکار

یازدهمین نمایشگاه بین المللی طلا وجواهرات اصفهان دریافت لوح تقدیر از مسئولان اتحادیه طلا و جواهر اصفهان


پارسا طلاکار کیش

دومین نمایشگاه طلا و جواهرات کیش


اولین نمایشگاه طلا و جواهرات بندر انزلی


ایشان پس از سالها فعالیت در بازار سکه و طلای کشور و شرکت در چندین نمایشگاه بین المللی طلا وجواهرات، برگزاری بیش از یکصد همایش و کارگاه تخصصی در جهت آگاه سازی و آموزش سرمایه گذاری اصولی در بازار سکه و طلا و تالیف اولین کتاب آموزش فروشندگی طلا میباشد.


ایشان پیشتر نیز چند جلد کتاب در حوزه سرمایه گذاری در بازار سکه وطلا به رشته تحریر در آورده بودند که از استقبال عمومی بسیار خوبی برخوردار هستند.

3 thoughts on “پارسا طلاکار

  1. jalilasadisaghandi says:

    با سلام
    جهت دانلود کتاب ثروت نهفته در طلا پرداخت انجام دادم و از حسابم کم شد اما پیام «پرداخت شما ناموفق بوده است. لطفا مجددا تلاش نمایید یا در صورت بروز اشکال با مدیر سایت تماس بگیرید.»
    لطفاً پیگیری نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *