قیمت هر گرم طلا
 • قیمت هر گرم طلا

قیمت طلای 18 عیار

‎ریال4,050,000
بدون مالیات

قیمت طلای 18 عیار در انگلیسی با عبارت «18K» نمایش داده می شود. این عبارت مخفف «karat» و به معنای طلای 18 عیار است. خلوص این فلز برابر عدد 750 از عدد 1000 است یعنی هفتاد و پنج درصد طلای خالص و بیست و پنج درصد آلیاژهای دیگر است که این آلیاژ میتواند مس، نقره و ... باشد. قیمت طلای 18 عیار در یکسال گذشته با افزایش قیمت دلار آمریکا در ایران، به شدت افزایش یافت و این نوسانات گرچه در دی ماه کاهش یافته، اما هنوز ادامه دارد طوری که آذر ماه 1397، نرخ هر گرم طلای 18 عیار به زیر 310 هزار تومان رسید اما پس از یک هفته متاسفانه دوباره نوسانات بازار، افزایش یافت تا این که دی ماه به مقداری سکون رسید. قیمت هر گرم طلا امروز در بازار تهران نسبت به دیروز چیزی حدود 3% درصد تغییرات داشته است که این قیمت در بازار ایران تابعی از نرخ قیمت دلار در بازار آزاد و قیمت اونس طلا در جهان میباشد.

تعداد

قیمت روز نرخ هر گرم طلای 18 عیار در بازار امروز تهران

قیمت این فلز ارزشمند به عوامل مختلفی از جمله قیمت اونس طلا و نرخ قیمت دلار وابسته است. با توجه به اهمیت نرخ هر گرم طلای هجده عیار و تاثیرات آن بر بازار، در ادامه به بررسی جنبه های مختلف بازار امروز طلا 18عیار خواهیم پرداخت. 

دلیل اهمیت نرخ هر گرم طلای 18عیار چیست؟

بیش از 50% از ارزش مبادلات جهانی طلا را، تقاضای مصرفی جواهرات (به خصوص طلا) تشکیل می دهد که از جمله آن ها می توان به سکه، شمش و مصنوعات طلا اشاره کرد. به گزارش شورای جهانی طلا، در سال 2012، تقاضای مصرفی طلا عددی بالغ بر 70 میلیارد پوند، از مجموع اقتصاد جهانی را شامل می شود. دو کشور هند و چین از بزرگترین مصرف کنندگان طلا در دنیا به شمار می روند. این فلز گرانبها و با ارزش بالغ بر پنجاه میلیارد پوند برای بزرگترین تولید کنندگان طلا که شامل 15 کشور است ارزش اقتصادی دارد.

قیمت طلای 18عیار

در این 15 کشور، حدود 530 هزار نفر در صنعت تولید مصنوعات طلا فعالیت دارند. از جمله این کشورها می توان به چین، روسیه، امریکا، پرو، استرالیا و آفریقای جنوبی اشاره کرد.

حال که با ارزش این فلز ارزشمند و گرانبها در اقتصاد جهانی آشنا شدید خوب است بدانید که این فلز، بر ”اقتصاد بسیاری از کشورها از جمله ایران“، اثر مستقیم دارد به گونه ای که شما تاثیرات آن را در کاهش ارزش پول ملی، به خوبی مشاهده می کنید.

قیمت طلای 18 عیار دست دوم: در حال حاضر بر اساس قوانین اتحادیه طلا خرید و فروش طلای دست دوم ممنوع می باشد.

پیش بینی قیمت طلای 18 عیار تا پایان سال 1397

از حدود یکسال قبل با توجه به کاهش ارزش پول ملی و افزایش قیمت دلار، قیمت طلا 18عیار نیز روند رو به افزایشی پیدا کرد طوری که از قیمت حدود 130 هزار تومان تا آذر ماه 1397 به 370 هزار تومان رسید اما از ابتدای آذر تا ابتدای دی ماه، نرخ هر گرم طلای 18 عیار، روند کاهشی داشت که به قیمت حدود 320 هزار تومان رسید. اما از ابتدای دی ماه تا کنون دوباره روند افزایشی پیدا کرده است و قیمت لحظه‏ای طلای هجده عیار به مرز 350.000 تومان رسید.

پیش بینی می شود با توجه به 3 ماه پایانی امسال و نزدیکی به ایام عید نوروز و افزایش قیمت ها به دلیل تحویل سال و افزایش خرید و فروش در ماه های پایانی، قیمت طلای هیجده عیار به مرز 370.000 تومان خواهد رسید البته این پیش بینی بصورت غیر رسمی است و صرفا تحلیل وبسایت طلاکار است. امکان دارد قیمت هر گرم طلای 18عیار کمی بالاتر و یا پایین تر از قیمت پیش بینی شده توسط وبسایت طلاکار باشد.

دلایل محبوبیت طلای هجده عیار در بین مردم ایران

سوالی که شاید بسیاری از مردم از طلا فروشان دارند این است که "طلای چند عیاری بخریم؟". خوب است بدانید بیشتر طلافروشان طلای هیجده عیار را پیشنهاد می دهند که دلایل آن را در ادامه بررسی خواهیم کرد.

 • یک سرمایه آسیب ناپذیر است

به دلیل آسیب ناپذیر بودن این فلز گرانبها چه از لحاظ فیزیکی و چه از لحاظ اقتصادی، مردم به آن از چند زاویه می نگرند.

 1. به عنوان سرمایه گذاری
 2. برای استفاده زینتی
 3. برای هدیه و کادو
 4. به عنوان کالای لوکس و هنری
 • قیمت ارزان

طلای با خلوص 750 (18عیار) از طرفی به دلیل قیمت پایین و از طرف دیگر بدلیل خلوص نسبتا خوب، مورد توجه بیشتر مردم قرار می گیرد و خواهان آن هستند.

 • اطمینان مردم از اصل بودن آن

می توان گفت که ادعا کردن وجود عیار 24 و آن هم با قیمت نسبتا مناسب، فریبکاری است، زیرا طلای 24 عیار بسیار گران قیمت و کمیاب است. به همین دلیل کمتر کسی به خرید طلای 24 عیار تمایل دارد و چون تقاضا کم است در نتیجه عرضه این عیار از طلا نیز کم خواهد بود. (برای اطلاع از روش تست طلا روی متن کلیک کنید).

 • مناسب برای اکثر مردم

با توجه به اقتصادی بودن قیمت هر گرم طلا 18 در بازار، بیشتر توجه مردم را به خود جلب می کند و این آلیاژ، نسبت به سایر آلیاژها گزینه خوبی به حساب می آید. 

عوامل موثر بر قیمت طلای 18 عیار

قیمت هر گرم طلای 18 عیار در بازار امروز

قیمت لحظه‏ای طلای 18 عیار در بازار امروز ایران به عوامل و فاکتورهای مختلفی وابسته است. این فاکتورها در بازار داخلی و خارجی متفاوت است. برای مثال در بازار داخلی قیمت طلا 18عیار در نتیجه قیمت هر انس جهانی طلا و قیمت دلار بر حسب ریال، تعیین می شود البته عوامل دیگری نیز در تعیین نرخ هر گرم طلای 18 عیار دخیل هستند همانند سفته بازی است.

همانطور که گفته شد عواملی در تعیین قیمت طلا نقش دارند که ما به بررسی عوامل تعیین کننده در بازار داخلی بروزترین قیمت طلای 18 عیار می پردازیم.

عوامل تعیین کننده نرخ هر گرم طلای هجده عیار در بازار داخلی:

 • نرخ دلار آمریکا در بازار آزاد
 • قیمت طلا در بازارهای جهانی (بر حسب دلار)
 • حمایت های نقدی و سفته بازی 

قیمت طلا در بازار جهانی تحت تاثیر پارامترهایی همچون رشد اقتصادی، سیاست های حمایتی از تولید کنندگان، میزان بهره در قاره اروپا و امریکا، نرخ برابری ارزهای کشورها، سیاست های بانک های مرکزی (که ذخایر طلا و فلزات با ارزش خود را افزایش یا کاهش می دهند. قیمت طلا بر حسب یکای اونس است و حجم معاملات هر 100 انس محاسبه می شود و این قیمت بر حسب ارز دلار امریکا است. البته بر اساس فرمول های خاصی می توان قیمت آن را به ریال نیز محاسبه نمود.

قیمت جهانی فلز طلا که بر حسب دلار است بصورت لحظه‏ای و بر اساس عرضه و تقاضا محاسبه می شود. قیمت این فلز معمولا اوایل بامداد هر روز مشخص می شود.

جدول قیمت طلای 18 عیار در یکسال گذشته

تاریخ

قیمت (تقریبی) در ابتدای هر ماه

دی 1396

130.000 تومان

بهمن 1396

149.000 تومان

اسفند 1396

152.000 تومان

فروردین 1397

170.000 تومان

اردیبهشت 1397

189.000 تومان

خرداد 1397

200.000 تومان

تیر 1397

240.000 تومان

مرداد 1397

300.000 تومان

شهریور 1397

307.000 تومان

مهر 1397

470.000 تومان

آبان 1397

400.000 تومان

آذر 1397

370.000 تومان

دی 1397

305.000 تومان

نمودار قیمت طلای ۱۸ عیار

نمودار قیمت هر گرم طلای 18 عیار

خوشبختانه اکنون میزان نوسانات نرخ هر گرم طلا نسبت به قبل روند کاهشی داشته است. قیمت طلا در بهمن ماه سال 96 برابر با 149 هزار تومان بود و تا یک ماه قبل ( آذر ماه 97) به قیمت 377.100 تومان رسید و اکنون قیمت آن به 307.300 تومان رسیده است. نرخ قیمت هر گرم طلا این روزها نوسانات و تغییرات بسیاری دارد. البته قیمت انلاین طلا 18 عیار در بازار امروز تهران، دوباره روند افزایشی داشته است و قیمت آن به بالای 340.000 تومان رسیده است.

دلیل ترکیب فلز طلا با سایر فلزات چیست؟

به دلیل نرم بودن بالای طلای خالص (24 عیار) آن را با سایر فلزها آلیاژ می‌کنند تا مقاومت، شکل دهی و سایر خواص آن بهبود یابد. یکی از رایج ترین فلزهای مورد استفاده در آلیاژهای طلا، فلز مس است که باعث قرمزتر شدن رنگ آلیاژ می‌شود. میزان طلای موجود در هر آلیاژ از واحد 24 یا واحد 1000 بیان می‌شود.عیار 18 یعنی 6 واحد از طلا از سایر فلزات تشکیل شده و 18 واحد آن طلاست.

قیمت طلای هجده عیار در ترکیه 

نرخ طلا در ترکیه بر اساس قیمت لیر ترکیه محاسبه میشود و از ضرب قیمت اونس جهانی طلا در قیمت دلار آمریکا در خود کشور ترکیه محاسبه میشود

عبارت هایی که باید در هنگام خرید مصنوعات طلا با آن آشنا باشید!

انگ: به کد هایی که بر روی مصنوعات طلا و نقره حک می شود را اصطلاحاً «انگ» می نامند.

کد K: معمولا در مصنوعات طلا از عبارت k استفاده می شود. همانند 18K.

بهتر است قبل از خرید مصنوعات طلای 18عیار، نگاهی به بدنه بیاندازید و به دنبال عبارتی شبیه به 18kGP باشید اما اگر نبود دلیل بر تقلبی بودن آن نمی شود اما بهتر است که از جاهای مطمئن خرید کنید زیرا شما بهای زیادی برای این مصنوعات می پردازید چه بهتر که از جای معتبر تهیه شود.

این فلز گرانبها در کدام صنایع به کار می رود؟

 1. زیورآلات و جواهرات: بیشترین مقدار استفاده از طلا را در این بخش داریم طوری که حدود 50 درصد از استفاده از آن در این صنعت است.
 2. صنعت الکترونیک: یکی از مهم ترین کاربردها، در صنعت الکترونیک و کامپیوتر است. به دلیل فرسایش بالای فلزات مختلف بدلیل ولتاژها و جریان های برق، طلا یک فلز بسیار مناسب در این زمینه است زیرا این فلز درجه رسانایی بسیار بالایی دارد و در برابر زنگ زدگی و خوردگی بسیار مقاوم است. طلا در اتصالات الکترونیکی، تقویت کننده ها، سیم های خاص و نوارهای برهنه، مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین در قطعات و بُرد های الکترونیکی که از آن ها در ساخت موبایل، کامپیوتر، لپ تاپ، ال سی دی، ماشین حساب و ... استفاده می شود.
 3. پزشکی و دندان پزشکی: علی رغم قیمت بالای فلز طلا، این فلز گران قیمت، به دلیل خواص منحصر به فرد آن از جمله عدم امکان ترکیب با سایر مواد، در صنعت پزشکی و داندان پزشکی نیز استفاده می شود. که از جمله آن ها می توان به استفاده از آن در مواد پُر کردنی دندان، ارتودنسی، تاج ها و اتصالات دندان ها و ... است. تاریخچه استفاده از آن در این صنعت به حدود 710 سال قبل از میلاد حضرت مسیح، بر می گردد. همچنین در پزشکی نیز این ماده کاربرد دارد. که از جمله کاربردهای آن می توان به تشخیص بیماری های مختلف از جمله ویروس HIV (ایدز)، سرطان های پروستات و دهان و بیماری مالاریا، اشاره نمود که این فلز، برای ساخت نوار تست بیماری استفاده می شود و کافی است یک قطره از خون را در این نوار قرار دهیم تا تشخیص انواع بیماری، صورت گیرد. البته اخیرا در تشخیص و درمان بیماری های دیگری از جمله سرطان دهانه رحم، سکته قلبی و ... استفاده می شود. طلا در این درمان بصورت "ذرات نانو" مورد استفاده قرار می گیرد.
 4. هوافضا: فلز طلا به عنوان روانساز یا روغن در قطعات ماهواره ها استفاده می شود همچنین در برد ها و مدارهای الکترونیکی موجود در سخت افزارهای موشکی و فضایی مورد استفاده قرار می گیرد. علت استفاده از طلا به عنوان روانساز این است که دارای نیروی برش کمی است و مولکول ها تحت فشار و اصطحکاک روی هم سر می خورند و این مولکول ها به عنوان روانساز عمل می کنند.
 5. داروسازی: در سال های اخیر، استفاده از طلا به عنوان یک عامل دارویی (علی الخصوص نانو ذرات طلا) مورد توجه داروسازان قرار گرفته است. همانطور که در بخش پزشکی گفته شد این داروها در تشخیص و درمان بیماری های مختلفی از جمله سل، ایدز، سرطان ها و ... مورد استفاده قرار می گیرد.
 1. اقتصاد و پول: چندین قرن است که از طلا به دلیل خواص منحصر به فرد و کمیاب آن، به عنوان وسیله مبادله کالا (پول) مورد استفاده قرار می گیرد. طلا در بخش پشتوانه پول و ارز ملی کشورها و اقتصاد جهانی، به دلیل خواص آن کاربرد بسیاری دارد که عبارتند از:غیر خورنده بودن، سادگی در حمل و جابجایی، غیر قابل زنگ زدگی و فساد ناپذیر، عدم ترکیب با سایر مواد و عدم واکنش پذیری با سایر عناصر در شرایط معمولی، دارا بودن از ارزشی پایدار در تمامی دوره ها و جلوه زیبا و مقبولیت بین مردم در جهان
1397/11/04    13:15    آخرین قیمت        ۳۶۴,۸۶۰-1397/11/04    13:16    بالاترین قیمت امروز    ۳۶۷,۳۹۹-1397/11/04    13:17    پایین ترین قیمت امروز    ۳۶۴,۸۶۰-1397/11/04    13:18    میانگین قیمت دیروز    ۳۶۷,۷۳۵-1397/11/04    13:19    بالاترین قیمت دیروز    ۳۷۰,۱۶۹-1397/11/04    13:20    پایین ترین قیمت دیروز    ۳۶۴,۳۹۸-1397/11/05	14:08 	آخرین		۳۶۵,۵۵۲-1397/11/05	14:09	بالاترین امروز 	۳۶۵,۵۵۲-1397/11/05	14:10	پایین ترین 		۳۶۵,۵۵۲-1397/11/05	14:11	میانگین دیروز	۳۶۵,۵۵۲-1397/11/05	14:12	بالاترین قیمت دیروز	۳۶۵,۵۵۲-1397/11/05	14:13	پایین ترین دیروز	۳۶۵,۵۵۲-3,730,000	11:01:01		1397/11/10-3,731,000	11:01:02		1397/11/10-3,732,000	11:01:03		1397/11/10-3,733,000	11:01:04		1397/11/10-3,734,000	11:01:05		1397/11/10-3,735,000	11:01:06		1397/11/10-3,736,000	11:01:07		1397/11/10-3,737,000	11:01:08		1397/11/10-3,738,000	11:01:09		1397/11/10-3,739,000	11:01:10		1397/11/10-3,740,000	11:01:11		1397/11/10-3,741,000	11:01:12		1397/11/10-3,742,000	11:01:13		1397/11/10-3,743,000	11:01:14		1397/11/10-3,744,000	11:01:15		1397/11/10-3,745,000	11:01:16		1397/11/10-3,746,000	11:01:17		1397/11/10-3,747,000	11:01:18		1397/11/10-3,748,000	11:01:19		1397/11/10-3,749,000	11:01:20		1397/11/10-3,750,000	11:01:21		1397/11/10-3,751,000	11:01:22		1397/11/10-3,752,000	11:01:23		1397/11/10-3,753,000	11:01:24		1397/11/10-3,754,000	11:01:25		1397/11/10-3,755,000	11:01:26		1397/11/10-3,756,000	11:01:27		1397/11/10-3,757,000	11:01:28		1397/11/10-3,758,000	11:01:29		1397/11/10-3,759,000	11:01:30		1397/11/10-3,760,000	11:01:31		1397/11/10-3,761,000	11:01:32		1397/11/10-3,762,000	11:01:33		1397/11/10-3,763,000	11:01:34		1397/11/10-3,764,000	11:01:35		1397/11/10-3,765,000	11:01:36		1397/11/10-3,766,000	11:01:37		1397/11/10-3,767,000	11:01:38		1397/11/10-3,768,000	11:01:39		1397/11/10-3,769,000	11:01:40		1397/11/10-3,770,000	11:01:41		1397/11/10-3,771,000	11:01:42		1397/11/10-3,772,000	11:01:43		1397/11/10-3,773,000	11:01:44		1397/11/10-3,774,000	11:01:45		1397/11/10-3,775,000	11:01:46		1397/11/10-3,776,000	11:01:47		1397/11/10-3,777,000	11:01:48		1397/11/10-3,778,000	11:01:49		1397/11/10-3,779,000	11:01:50		1397/11/10-3,780,000	11:01:51		1397/11/10-3,781,000	11:01:52		1397/11/10-3,782,000	11:01:53		1397/11/10-3,783,000	11:01:54		1397/11/10-3,784,000	11:01:55		1397/11/10-3,785,000	11:01:56		1397/11/10-3,786,000	11:01:57		1397/11/10-3,785,000	11:01:58		1397/11/10-3,784,000	11:01:59		1397/11/10-3,783,000	11:02:00		1397/11/10-3,782,000	11:02:01		1397/11/10-3,781,000	11:02:02		1397/11/10-3,780,000	11:02:03		1397/11/10-3,779,000	11:02:04		1397/11/10-3,778,000	11:02:05		1397/11/10-3,777,000	11:02:06		1397/11/10-3,776,000	11:02:07		1397/11/10-3,775,000	11:02:08		1397/11/10-,774,000	11:02:09		1397/11/10-3,773,000	11:02:10		1397/11/10-3,773,000	11:02:11		1397/11/10-3,774,000	11:02:12		1397/11/10-3,775,000	11:02:13		1397/11/10-3,776,000	11:02:14		1397/11/10-3,777,000	11:02:15		1397/11/10-3,778,000	11:02:16		1397/11/10-3,779,000	11:02:17		1397/11/10-3,780,000	11:02:18		1397/11/10-3,781,000	11:02:19		1397/11/10-3,782,000	11:02:20		1397/11/10-3,783,000	11:02:21		1397/11/10-3,784,000	11:02:22		1397/11/10-3,785,000	11:02:23		1397/11/10-3,786,000	11:02:24		1397/11/10-3,785,000	11:02:25		1397/11/10-3,784,000	11:02:26		1397/11/10-3,783,000	11:02:27		1397/11/10-3,782,000	11:02:28		1397/11/10-3,781,000	11:02:29		1397/11/10-3,780,000	11:02:30		1397/11/10-3,779,000	11:02:31		1397/11/10-3,778,000	11:02:32		1397/11/10-3,777,000	11:02:33		1397/11/10-3,776,000	11:02:34		1397/11/10-3,775,000	11:02:35		1397/11/10-3,774,000	11:02:36		1397/11/10-3,773,000	11:02:37		1397/11/10-3,774,000	11:02:38		1397/11/10-3,773,000	11:02:39		1397/11/10-3,773,000	11:02:40		1397/11/10-3,774,000	11:02:41		1397/11/10--3,775,000	11:02:42		1397/11/10-3,776,000	11:02:43		1397/11/10-3,777,000	11:02:44		1397/11/10-3,778,000	11:02:45		1397/11/10-3,779,000	11:02:46		1397/11/10-3,780,000	11:02:47		1397/11/10-3,781,000	11:02:48		1397/11/10-3,782,000	11:02:49		1397/11/10-3,783,000	11:02:50		1397/11/10-3,784,000	11:02:51		1397/11/10-3,785,000	11:02:52		1397/11/10-3,786,000	11:02:53		1397/11/10-3,785,000	11:02:54		1397/11/10-3,784,000	11:02:55		1397/11/10-3,783,000	11:02:56		1397/11/10-3,782,000	11:02:57		1397/11/10-3,781,000	11:02:58		1397/11/10-3,780,000	11:02:59		1397/11/10-3,779,000	11:03:00		1397/11/10-3,778,000	11:03:01		1397/11/10-3,777,000	11:03:02		1397/11/10-3,776,000	11:03:03		1397/11/10-3,775,000	11:03:04		1397/11/10-3,774,000	11:03:05		1397/11/10-3,773,000	11:03:06		1397/11/10-3,772,000	11:03:07		1397/11/10-3,771,000	11:03:08		1397/11/10-3,770,000	11:03:09		1397/11/10-3,769,000	11:03:10		1397/11/10-3,768,000	11:03:11		1397/11/10-3,767,000	11:03:12		1397/11/10-3,766,000	11:03:13		1397/11/10--1397/11/13-3,638,000	12:21:09		1397/11/13-3,639,000	12:21:10		1397/11/13-3,640,000	12:21:11		1397/11/13-3,641,000	12:21:12		1397/11/13-3,642,000	12:21:13		1397/11/13-3,643,000	12:21:14		1397/11/13-3,644,000	12:21:15		1397/11/13-3,645,000	12:21:16		1397/11/13-3,646,000	12:21:17		1397/11/13-3,647,000	12:21:18		1397/11/13-3,648,000	12:21:19		1397/11/13-3,649,000	12:21:20		1397/11/13-3,650,000	12:21:21		1397/11/13-3,651,000	12:21:22		1397/11/13-3,652,000	12:21:23		1397/11/13-3,653,000	12:21:24		1397/11/13-3,654,000	12:21:25		1397/11/13-3,655,000	12:21:26		1397/11/13-3,656,000	12:21:27		1397/11/13-3,657,000	12:21:28		1397/11/13-3,658,000	12:21:29		1397/11/13-3,659,000	12:21:30		1397/11/13-3,660,000	12:21:31		1397/11/13-3,661,000	12:21:32		1397/11/13-3,662,000	12:21:33		1397/11/13-3,663,000	12:21:34		1397/11/13-3,664,000	12:21:35		1397/11/13-3,665,000	12:21:36		1397/11/13-3,666,000	12:21:37		1397/11/13-3,667,000	12:21:38		1397/11/13-3,668,000	12:21:39		1397/11/13-3,669,000	12:21:40		1397/11/13-3,670,000	12:21:41		1397/11/13-3,671,000	12:21:42		1397/11/13-3,672,000	12:21:43		1397/11/13-3,673,000	12:21:44		1397/11/13-3,674,000	12:21:45		1397/11/13-3,675,000	12:21:46		1397/11/13-3,676,000	12:21:47		1397/11/13-3,677,000	12:21:48		1397/11/13-3,678,000	12:21:49		1397/11/13-3,679,000	12:21:50		1397/11/13-3,680,000	12:21:51		1397/11/13-3,681,000	12:21:52		1397/11/13-3,682,000	12:21:53		1397/11/13-3,683,000	12:21:54		1397/11/13-3,684,000	12:21:55		1397/11/13-3,685,000	12:21:56		1397/11/13-3,686,000	12:21:57		1397/11/13-3,685,000	12:21:58		1397/11/13-3,684,000	12:21:59		1397/11/13-3,683,000	12:22:00		1397/11/13-3,682,000	12:22:01		1397/11/13-3,681,000	12:22:02		1397/11/13-3,680,000	12:22:03		1397/11/13-3,679,000	12:22:04		1397/11/13-3,678,000	12:22:05		1397/11/13-3,677,000	12:22:06		1397/11/13-3,676,000	12:22:07		1397/11/13-3,675,000	12:22:08		1397/11/13,3,674,000	12:22:09		1397/11/13-3,673,000	12:22:10		1397/11/13-3,673,000	12:22:11		1397/11/13-3,674,000	12:22:12		1397/11/13-3,675,000	12:22:13		1397/11/13-3,676,000	12:22:14		1397/11/13-3,677,000	12:22:15		1397/11/13-3,678,000	12:22:16		1397/11/13-3,679,000	12:22:17		1397/11/13-3,680,000	12:22:18		1397/11/13-3,681,000	12:22:19		1397/11/13-3,682,000	12:22:20		1397/11/13-3,683,000	12:22:21		1397/11/13-3,684,000	12:22:22		1397/11/13-3,685,000	12:22:23		1397/11/13-3,686,000	12:22:24		1397/11/13-3,685,000	12:22:25		1397/11/13-3,684,000	12:22:26		1397/11/13-3,683,000	12:22:27		1397/11/13-3,682,000	12:22:28		1397/11/13-3,681,000	12:22:29		1397/11/13-3,680,000	12:22:30		1397/11/13-3,679,000	12:22:31		1397/11/13-3,678,000	12:22:32		1397/11/13-3,677,000	12:22:33		1397/11/13-3,676,000	12:22:34		1397/11/13-3,675,000	12:22:35		1397/11/13-3,674,000	12:22:36		1397/11/13-3,673,000	12:22:37		1397/11/13-3,674,000	12:22:38		1397/11/13-3,673,000	12:22:39		1397/11/13-3,673,000	12:22:40		1397/11/13-3,674,000	12:22:41		1397/11/13-3,675,000	12:22:42		1397/11/13-3,676,000	12:22:43		1397/11/13-3,677,000	12:22:44		1397/11/13-3,678,000	12:22:45		1397/11/13-3,679,000	12:22:46		1397/11/13-3,680,000	12:22:47		1397/11/13-3,681,000	12:22:48		1397/11/13-3,682,000	12:22:49		1397/11/13-3,683,000	12:22:50		1397/11/13-3,684,000	12:22:51		1397/11/13-3,685,000	12:22:52		1397/11/13-3,686,000	12:22:53		1397/11/13-3,685,000	12:22:54		1397/11/13-3,684,000	12:22:55		1397/11/13-3,683,000	12:22:56		1397/11/13-3,682,000	12:22:57		1397/11/13-3,681,000	12:22:58		1397/11/13-3,680,000	12:22:59		1397/11/13-3,679,000	12:23:00		1397/11/13-3,678,000	12:23:01		1397/11/13-3,677,000	12:23:02		1397/11/13-3,676,000	12:23:03		1397/11/13-3,675,000	12:23:04		1397/11/13-3,674,000	12:23:05		1397/11/13-3,673,000	12:23:06		1397/11/13-3,672,000	12:23:07		1397/11/13-3,671,000	12:23:08		1397/11/13-3,670,000	12:23:09		1397/11/13-3,669,000	12:23:10		1397/11/13-3,668,000	12:23:11		1397/11/13-3,667,000	12:23:12		1397/11/13-3,666,000	12:23:13-
1397/11/15-3,668,000 16:41:09 1397/11/15-3,669,000 16:41:10 1397/11/15-3,660,000 16:41:11 1397/11/15-3,661,000 16:41:12 1397/11/15-3,662,000 16:41:13 1397/11/15-3,663,000 16:41:14 1397/11/15-3,664,000 16:41:15 1397/11/15-3,665,000 16:41:16 1397/11/15-3,666,000 16:41:17 1397/11/15-3,667,000 16:41:18 1397/11/15-3,668,000 16:41:19 1397/11/15-3,669,000 16:41:20 1397/11/15-3,660,000 16:41:21 1397/11/15-3,661,000 16:41:22 1397/11/15-3,662,000 16:41:23 1397/11/15-3,663,000 16:41:24 1397/11/15-3,664,000 16:41:25 1397/11/15-3,665,000 16:41:26 1397/11/15-3,666,000 16:41:27 1397/11/15-3,667,000 16:41:28 1397/11/15-3,668,000 16:41:29 1397/11/15-3,669,000 16:41:30 1397/11/15-3,660,000 16:41:31 1397/11/15-3,661,000 16:41:32 1397/11/15-3,662,000 16:41:33 1397/11/15-3,663,000 16:41:34 1397/11/15-3,664,000 16:41:35 1397/11/15-3,665,000 16:41:36 1397/11/15-3,666,000 16:41:37 1397/11/15-3,667,000 16:41:38 1397/11/15-3,668,000 16:41:39 1397/11/15-3,669,000 16:41:40 1397/11/15-3,660,000 16:41:41 1397/11/15-3,661,000 16:41:42 1397/11/15-3,662,000 16:41:43 1397/11/15-3,663,000 16:41:44 1397/11/15-3,664,000 16:41:45 1397/11/15-3,665,000 16:41:46 1397/11/15-3,666,000 16:41:47 1397/11/15-3,667,000 16:41:48 1397/11/15-3,668,000 16:41:49 1397/11/15-3,669,000 16:41:50 1397/11/15-3,660,000 16:41:51 1397/11/15-3,661,000 16:41:52 1397/11/15-3,662,000 16:41:53 1397/11/15-3,663,000 16:41:54 1397/11/15-3,664,000 16:41:55 1397/11/15-3,665,000 16:41:56 1397/11/15-3,666,000 16:41:57 1397/11/15-3,665,000 16:41:58 1397/11/15-3,664,000 16:41:59 1397/11/15-3,663,000 16:42:00 1397/11/15-3,662,000 16:42:01 1397/11/15-3,661,000 16:42:02 1397/11/15-3,660,000 16:42:03 1397/11/15-3,669,000 16:42:04 1397/11/15-3,668,000 16:42:05 1397/11/15-3,667,000 16:42:06 1397/11/15-3,666,000 16:42:07 1397/11/15-3,665,000 16:42:08 1397/11/15,3,664,000 16:42:09 1397/11/15-3,663,000 16:42:10 1397/11/15-3,663,000 16:42:11 1397/11/15-3,664,000 16:42:12 1397/11/15-3,665,000 16:42:13 1397/11/15-3,666,000 16:42:14 1397/11/15-3,667,000 16:42:15 1397/11/15-3,668,000 16:42:16 1397/11/15-3,669,000 16:42:17 1397/11/15-3,660,000 16:42:18 1397/11/15-3,661,000 16:42:19 1397/11/15-3,662,000 16:42:20 1397/11/15-3,663,000 16:42:21 1397/11/15-3,664,000 16:42:22 1397/11/15-3,665,000 16:42:23 1397/11/15-3,666,000 16:42:24 1397/11/15-3,665,000 16:42:25 1397/11/15-3,664,000 16:42:26 1397/11/15-3,663,000 16:42:27 1397/11/15-3,662,000 16:42:28 1397/11/15-3,661,000 16:42:29 1397/11/15-3,660,000 16:42:30 1397/11/15-3,669,000 16:42:31 1397/11/15-3,668,000 16:42:32 1397/11/15-3,667,000 16:42:33 1397/11/15-3,666,000 16:42:34 1397/11/15-3,665,000 16:42:35 1397/11/15-3,664,000 16:42:36 1397/11/15-3,663,000 16:42:37 1397/11/15-3,664,000 16:42:38 1397/11/15-3,663,000 16:42:39 1397/11/15-3,663,000 16:42:40 1397/11/15-3,664,000 16:42:41 1397/11/15-3,665,000 16:42:42 1397/11/15-3,666,000 16:42:43 1397/11/15-3,667,000 16:42:44 1397/11/15-3,668,000 16:42:45 1397/11/15-3,669,000 16:42:46 1397/11/15-3,660,000 16:42:47 1397/11/15-3,661,000 16:42:48 1397/11/15-3,662,000 16:42:49 1397/11/15-3,663,000 16:42:50 1397/11/15-3,664,000 16:42:51 1397/11/15-3,665,000 16:42:52 1397/11/15-3,666,000 16:42:53 1397/11/15-3,665,000 16:42:54 1397/11/15-3,664,000 16:42:55 1397/11/15-3,663,000 16:42:56 1397/11/15-3,662,000 16:42:57 1397/11/15-3,661,000 16:42:58 1397/11/15-3,660,000 16:42:59 1397/11/15-3,669,000 16:43:00 1397/11/15-3,668,000 16:43:01 1397/11/15-3,667,000 16:43:02 1397/11/15-3,666,000 16:43:03 1397/11/15-3,665,000 16:43:04 1397/11/15-3,664,000 16:43:05 1397/11/15-3,663,000 16:43:06 1397/11/15-3,662,000 16:43:07 1397/11/15-3,661,000 16:43:08 1397/11/15-3,660,000 16:43:09 1397/11/15-3,669,000 16:43:10 1397/11/15-3,668,000 16:43:11 1397/11/15-3,667,000 16:43:12 1397/11/15-3,666,000 16:43:13-3,6780,000 ریال 11:01:01 1397/11/16-3,6770,000 ریال 11:01:02 1397/11/16-3,6780,000 ریال 11:01:03 1397/11/16-3,6770,000 ریال 11:01:04 1397/11/16-3,6790,000 ریال 11:01:05 1397/11/16-3,6780,000 ریال 11:01:06 1397/11/16-3,6790,000 ریال 11:01:07 1397/11/16-3,6780,000 ریال 11:01:08 1397/11/16-3,6770,000 ریال 11:01:09 1397/11/16-3,6760,000 ریال 11:01:10 1397/11/16-3,6790,000 ریال 11:01:11 1397/11/16-3,6770,000 ریال 11:01:12 1397/11/16-3,6780,000 ریال 11:01:13 1397/11/16-3,6770,000 ریال 11:01:14 1397/11/16-3,6760,000 ریال 11:01:15 1397/11/16-3,6770,000 ریال 11:01:16 1397/11/16-3,6760,000 ریال 11:01:17 1397/11/16-3,6750,000 ریال 11:01:18 1397/11/16-3,6760,000 ریال 11:01:19 1397/11/16-3,6770,000 ریال 11:01:20 1397/11/16-3,6780,000 ریال 11:01:21 1397/11/16-3,6700,000 ریال 11:01:22 1397/11/16-3,6710,000 ریال 11:01:23 1397/11/16-3,6790,000 ریال 11:01:24 1397/11/16-3,6780,000 ریال 11:01:25 1397/11/16-3,6700,000 ریال 11:01:26 1397/11/16-3,6770,000 ریال 11:01:27 1397/11/16-3,6780,000 ریال 11:01:28 1397/11/16-3,6790,000 ریال 11:01:29 1397/11/16-3,6700,000 ریال 11:01:30 1397/11/16-3,6790,000 ریال 11:01:31 1397/11/16-3,6760,000 ریال 11:01:32 1397/11/16-3,6740,000 ریال 11:01:33 1397/11/16-3,6710,000 ریال 11:01:34 1397/11/16-3,6790,000 ریال 11:01:35 1397/11/16-3,6780,000 ریال 11:01:36 1397/11/16-3,6710,000 ریال 11:01:37 1397/11/16-3,6770,000 ریال 11:01:38 1397/11/16-3,6760,000 ریال 11:01:39 1397/11/16-3,6770,000 ریال 11:01:40 1397/11/16-3,6790,000 ریال 11:01:41 1397/11/16-3,6700,000 ریال 11:01:42 1397/11/16-3,6710,000 ریال 11:01:43 1397/11/16-3,6730,000 ریال 11:01:44 1397/11/16-3,6740,000 ریال 11:01:45 1397/11/16-3,6720,000 ریال 11:01:46 1397/11/16-3,6710,000 ریال 11:01:47 1397/11/16-3,6720,000 ریال 11:01:48 1397/11/16-3,6730,000 ریال 11:01:49 1397/11/16-3,6720,000 ریال 11:01:50 1397/11/16-3,6710,000 ریال 11:01:51 1397/11/16-3,6750,000 ریال 11:01:52 1397/11/16-3,6760,000 ریال 11:01:53 1397/11/16-3,6720,000 ریال 11:01:54 1397/11/16-3,6740,000 ریال 11:01:55 1397/11/16-3,6730,000 ریال 11:01:56 1397/11/16-3,6720,000 ریال 11:01:57 1397/11/16-3,6710,000 ریال 11:01:58 1397/11/16-3,6720,000 ریال 11:01:59 1397/11/16-3,6730,000 ریال 11:02:00 1397/11/16-3,6740,000 ریال 11:02:01 1397/11/16-3,6720,000 ریال 11:02:02 1397/11/16-3,6700,000 ریال 11:02:03 1397/11/16-3,6790,000 ریال 11:02:04 1397/11/16-3,6700,000 ریال 11:02:05 1397/11/16-3,6710,000 ریال 11:02:06 1397/11/16-3,6780,000 ریال 11:02:07 1397/11/16-3,6770,000 ریال 11:02:08 1397/11/16-3,6760,000 ریال 11:02:09 1397/11/16-3,6710,000 ریال 11:02:10 1397/11/16-3,6770,000 ریال 11:02:11 1397/11/16-3,6750,000 ریال 11:02:12 1397/11/16-3,6760,000 ریال 11:02:13 1397/11/16-3,6720,000 ریال 11:02:14 1397/11/16-3,6730,000 ریال 11:02:15 1397/11/16-3,6700,000 ریال 11:02:16 1397/11/16-3,6790,000 ریال 11:02:17 1397/11/16-3,6780,000 ریال 11:02:18 1397/11/16-3,6700,000 ریال 11:02:19 1397/11/16-3,6770,000 ریال 11:02:20 1397/11/16-3,6760,000 ریال 11:02:21 1397/11/16-3,6770,000 ریال 11:02:22 1397/11/16-3,6780,000 ریال 11:02:23 1397/11/16-3,6770,000 ریال 11:02:24 1397/11/16-3,6770,000 ریال 11:02:25 1397/11/16-3,6760,000 ریال 11:02:26 1397/11/16-3,6770,000 ریال 11:02:27 1397/11/16-3,6730,000 ریال 11:02:28 1397/11/16-3,6740,000 ریال 11:02:29 1397/11/16-3,6750,000 ریال 11:02:30 1397/11/16-3,6760,000 ریال 11:02:31 1397/11/16-3,6770,000 ریال 11:02:32 1397/11/16-3,6760,000 ریال 11:02:33 1397/11/16-3,6770,000 ریال 11:02:34 1397/11/16-3,6750,000 ریال 11:02:35 1397/11/16-3,6770,000 ریال 11:02:36 1397/11/16-3,6750,000 ریال 11:02:37 1397/11/16-3,6760,000 ریال 11:02:38 1397/11/16-3,6750,000 ریال 11:02:39 1397/11/16-3,6780,000 ریال 11:02:40 1397/11/16-3,6770,000 ریال 11:02:41 1397/11/16-3,6760,000 ریال 11:02:42 1397/11/16-3,6750,000 ریال 11:02:43 1397/11/16-3,6760,000 ریال 11:02:44 1397/11/16-3,6750,000 ریال 11:02:45 1397/11/16-3,6740,000 ریال 11:02:46 1397/11/16-3,6730,000 ریال 11:02:47 1397/11/16-3,6740,000 ریال 11:02:48 1397/11/16-3,6750,000 ریال 11:02:49 1397/11/16-3,6730,000 ریال 11:02:50 1397/11/16-3,6740,000 ریال 11:02:51 1397/11/16-3,6750,000 ریال 11:02:52 1397/11/16-3,6740,000 ریال 11:02:53 1397/11/16-3,6760,000 ریال 11:02:54 1397/11/10-3,6780,000 ریال 11:02:55 1397/11/16-3,6760,000 ریال 11:02:56 1397/11/16-3,6770,000 ریال 11:02:57 1397/11/16-3,6750,000 ریال 11:02:58 1397/11/16-3,6730,000 ریال 11:02:59 1397/11/16-3,6740,000 ریال 11:03:00 1397/11/16-3,6760,000 ریال 11:03:01 1397/11/16-3,6770,000 ریال 11:03:02 1397/11/16-3,6760,000 ریال 11:03:03 1397/11/16-3,6770,000 ریال 11:03:04 1397/11/16-3,6780,000 ریال 11:03:05 1397/11/16-3,6700,000 ریال 11:03:06 1397/11/16-3,6710,000 ریال 11:03:07 1397/11/16-3,6700,000 ریال 11:03:08 1397/11/16-3,6710,000 ریال 11:03:09 1397/11/16-3,6700,000 ریال 11:03:10 1397/11/16-3,6710,000 ریال 11:03:11 1397/11/16-3,6720,000 ریال 11:03:12 1397/11/16-3,6710,000 ریال 11:03:13 1397/11/16-3,6700,000 ریال 11:03:14 1397/11/16-3,780,000 ریال 12:11:01 1397/11/23-3,770,000 ریال 12:11:02 1397/11/23-3,780,000 ریال 12:11:03 1397/11/23-3,770,000 ریال 12:11:04 1397/11/23-3,790,000 ریال 12:11:05 1397/11/23-3,780,000 ریال 12:11:06 1397/11/23-3,790,000 ریال 12:11:07 1397/11/23-3,780,000 ریال 12:11:08 1397/11/23-3,770,000 ریال 12:11:09 1397/11/23-3,760,000 ریال 12:11:10 1397/11/23-3,790,000 ریال 12:11:11 1397/11/23-3,770,000 ریال 12:11:12 1397/11/23-3,780,000 ریال 12:11:13 1397/11/23-3,770,000 ریال 12:11:14 1397/11/23-3,760,000 ریال 12:11:15 1397/11/23-3,770,000 ریال 12:11:16 1397/11/23-3,760,000 ریال 12:11:17 1397/11/23-3,750,000 ریال 12:11:18 1397/11/23-3,760,000 ریال 12:11:19 1397/11/23-3,770,000 ریال 12:11:20 1397/11/23-3,780,000 ریال 12:11:21 1397/11/23-3,700,000 ریال 12:11:22 1397/11/23-3,710,000 ریال 12:11:23 1397/11/23-3,790,000 ریال 12:11:24 1397/11/23-3,780,000 ریال 12:11:25 1397/11/23-3,700,000 ریال 12:11:26 1397/11/23-3,770,000 ریال 12:11:27 1397/11/23-3,780,000 ریال 12:11:28 1397/11/23-3,790,000 ریال 12:11:29 1397/11/23-3,700,000 ریال 12:11:30 1397/11/23-3,790,000 ریال 12:11:31 1397/11/23-3,760,000 ریال 12:11:32 1397/11/23-3,740,000 ریال 12:11:33 1397/11/23-3,710,000 ریال 12:11:34 1397/11/23-3,790,000 ریال 12:11:35 1397/11/23-3,780,000 ریال 12:11:36 1397/11/23-3,710,000 ریال 12:11:37 1397/11/23-3,770,000 ریال 12:11:38 1397/11/23-3,760,000 ریال 12:11:39 1397/11/23-3,770,000 ریال 12:11:40 1397/11/23-3,790,000 ریال 12:11:41 1397/11/23-3,700,000 ریال 12:11:42 1397/11/23-3,710,000 ریال 12:11:43 1397/11/23-3,730,000 ریال 12:11:44 1397/11/23-3,740,000 ریال 12:11:45 1397/11/23-3,720,000 ریال 12:11:46 1397/11/23-3,710,000 ریال 12:11:47 1397/11/23-3,720,000 ریال 12:11:48 1397/11/23-3,730,000 ریال 12:11:49 1397/11/23-3,720,000 ریال 12:11:50 1397/11/23-3,710,000 ریال 12:11:51 1397/11/23-3,750,000 ریال 12:11:52 1397/11/23-3,760,000 ریال 12:11:53 1397/11/23-3,720,000 ریال 12:11:54 1397/11/23-3,740,000 ریال 12:11:55 1397/11/23-3,730,000 ریال 12:11:56 1397/11/23-3,720,000 ریال 12:11:57 1397/11/23-3,710,000 ریال 12:11:58 1397/11/23-3,720,000 ریال 12:11:59 1397/11/23-3,730,000 ریال 12:12:00 1397/11/23-3,740,000 ریال 12:12:01 1397/11/23-3,720,000 ریال 12:12:02 1397/11/23-3,700,000 ریال 12:12:03 1397/11/23-3,790,000 ریال 12:12:04 1397/11/23-3,700,000 ریال 12:12:05 1397/11/23-3,710,000 ریال 12:12:06 1397/11/23-3,780,000 ریال 12:12:07 1397/11/23-3,770,000 ریال 12:12:08 1397/11/23-3,760,000 ریال 12:12:09 1397/11/23-3,710,000 ریال 12:12:10 1397/11/23-3,770,000 ریال 12:12:11 1397/11/23-3,750,000 ریال 12:12:12 1397/11/23-3,760,000 ریال 12:12:13 1397/11/23-3,720,000 ریال 12:12:14 1397/11/23-3,730,000 ریال 12:12:15 1397/11/23-3,700,000 ریال 12:12:16 1397/11/23-3,790,000 ریال 12:12:17 1397/11/23-3,780,000 ریال 12:12:18 1397/11/23-3,700,000 ریال 12:12:19 1397/11/23-3,770,000 ریال 12:12:20 1397/11/23-3,760,000 ریال 12:12:21 1397/11/23-3,770,000 ریال 12:12:22 1397/11/23-3,780,000 ریال 12:12:23 1397/11/23-3,770,000 ریال 12:12:24 1397/11/23-3,770,000 ریال 12:12:25 1397/11/23-3,760,000 ریال 12:12:26 1397/11/23-3,770,000 ریال 12:12:27 1397/11/23-3,730,000 ریال 12:12:28 1397/11/23-3,740,000 ریال 12:12:29 1397/11/23-3,750,000 ریال 12:12:30 1397/11/23-3,760,000 ریال 12:12:31 1397/11/23-3,770,000 ریال 12:12:32 1397/11/23-3,760,000 ریال 12:12:33 1397/11/23-3,770,000 ریال 12:12:34 1397/11/23-3,750,000 ریال 12:12:35 1397/11/23-3,770,000 ریال 12:12:36 1397/11/23-3,750,000 ریال 12:12:37 1397/11/23-3,760,000 ریال 12:12:38 1397/11/23-3,750,000 ریال 12:12:39 1397/11/23-3,780,000 ریال 12:12:40 1397/11/23-3,770,000 ریال 12:12:41 1397/11/23-3,760,000 ریال 12:12:42 1397/11/23-3,750,000 ریال 12:12:43 1397/11/23-3,760,000 ریال 12:12:44 1397/11/23-3,750,000 ریال 12:12:45 1397/11/23-3,740,000 ریال 12:12:46 1397/11/23-3,730,000 ریال 12:12:47 1397/11/23-3,740,000 ریال 12:12:48 1397/11/23-3,750,000 ریال 12:12:49 1397/11/23-3,730,000 ریال 12:12:50 1397/11/23-3,740,000 ریال 12:12:51 1397/11/23-3,750,000 ریال 12:12:52 1397/11/23-3,740,000 ریال 12:12:53 1397/11/23-3,760,000 ریال 12:12:54 1397/11/10-3,780,000 ریال 12:12:55 1397/11/23-3,760,000 ریال 12:12:56 1397/11/23-3,770,000 ریال 12:12:57 1397/11/23-3,750,000 ریال 12:12:58 1397/11/23-3,730,000 ریال 12:12:59 1397/11/23-3,740,000 ریال 12:13:00 1397/11/23-3,760,000 ریال 12:13:01 1397/11/23-3,770,000 ریال 12:13:02 1397/11/23-3,760,000 ریال 12:13:03 1397/11/23-3,770,000 ریال 12:13:04 1397/11/23-3,780,000 ریال 12:13:05 1397/11/23-3,700,000 ریال 12:13:06 1397/11/23-3,710,000 ریال 12:13:07 1397/11/23-3,700,000 ریال 12:13:08 1397/11/23-3,710,000 ریال 12:13:09 1397/11/23-3,700,000 ریال 12:13:10 1397/11/23-3,710,000 ریال 12:13:11 1397/11/23-3,720,000 ریال 12:13:12 1397/11/23-3,710,000 ریال 12:13:13 1397/11/23-3,700,000 ریال 12:13:14 1397/11/23-3,780,000 ریال 11:51:01 1397/11/26-3,770,000 ریال 11:51:02 1397/11/26-3,780,000 ریال 11:51:03 1397/11/26-3,770,000 ریال 11:51:04 1397/11/26-3,790,000 ریال 11:51:05 1397/11/26-3,780,000 ریال 11:51:06 1397/11/26-3,790,000 ریال 11:51:07 1397/11/26-3,780,000 ریال 11:51:08 1397/11/26-3,770,000 ریال 11:51:09 1397/11/26-3,760,000 ریال 11:51:10 1397/11/26-3,790,000 ریال 11:51:11 1397/11/26-3,770,000 ریال 11:51:12 1397/11/26-3,780,000 ریال 11:51:13 1397/11/26-3,770,000 ریال 11:51:14 1397/11/26-3,760,000 ریال 11:51:15 1397/11/26-3,770,000 ریال 11:51:16 1397/11/26-3,760,000 ریال 11:51:17 1397/11/26-3,750,000 ریال 11:51:18 1397/11/26-3,760,000 ریال 11:51:19 1397/11/26-3,770,000 ریال 11:51:20 1397/11/26-3,780,000 ریال 11:51:21 1397/11/26-3,700,000 ریال 11:51:22 1397/11/26-3,710,000 ریال 11:51:23 1397/11/26-3,790,000 ریال 11:51:24 1397/11/26-3,780,000 ریال 11:51:25 1397/11/26-3,700,000 ریال 11:51:26 1397/11/26-3,770,000 ریال 11:51:27 1397/11/26-3,780,000 ریال 11:51:28 1397/11/26-3,790,000 ریال 11:51:29 1397/11/26-3,700,000 ریال 11:51:30 1397/11/26-3,790,000 ریال 11:51:31 1397/11/26-3,760,000 ریال 11:51:32 1397/11/26-3,740,000 ریال 11:51:33 1397/11/26-3,710,000 ریال 11:51:34 1397/11/26-3,790,000 ریال 11:51:35 1397/11/26-3,780,000 ریال 11:51:36 1397/11/26-3,710,000 ریال 11:51:37 1397/11/26-3,770,000 ریال 11:51:38 1397/11/26-3,760,000 ریال 11:51:39 1397/11/26-3,770,000 ریال 11:51:40 1397/11/26-3,790,000 ریال 11:51:41 1397/11/26-3,700,000 ریال 11:51:42 1397/11/26-3,710,000 ریال 11:51:43 1397/11/26-3,730,000 ریال 11:51:44 1397/11/26-3,740,000 ریال 11:51:45 1397/11/26-3,720,000 ریال 11:51:46 1397/11/26-3,710,000 ریال 11:51:47 1397/11/26-3,720,000 ریال 11:51:48 1397/11/26-3,730,000 ریال 11:51:49 1397/11/26-3,720,000 ریال 11:51:50 1397/11/26-3,710,000 ریال 11:51:51 1397/11/26-3,750,000 ریال 11:51:52 1397/11/26-3,760,000 ریال 11:51:53 1397/11/26-3,720,000 ریال 11:51:54 1397/11/26-3,740,000 ریال 11:51:55 1397/11/26-3,730,000 ریال 11:51:56 1397/11/26-3,720,000 ریال 11:51:57 1397/11/26-3,710,000 ریال 11:51:58 1397/11/26-3,720,000 ریال 11:51:59 1397/11/26-3,730,000 ریال 11:52:00 1397/11/26-3,740,000 ریال 11:52:01 1397/11/26-3,720,000 ریال 11:52:02 1397/11/26-3,700,000 ریال 11:52:03 1397/11/26-3,790,000 ریال 11:52:04 1397/11/26-3,700,000 ریال 11:52:05 1397/11/26-3,710,000 ریال 11:52:06 1397/11/26-3,780,000 ریال 11:52:07 1397/11/26-3,770,000 ریال 11:52:08 1397/11/26-3,760,000 ریال 11:52:09 1397/11/26-3,710,000 ریال 11:52:10 1397/11/26-3,770,000 ریال 11:52:11 1397/11/26-3,750,000 ریال 11:52:12 1397/11/26-3,760,000 ریال 11:52:13 1397/11/26-3,720,000 ریال 11:52:14 1397/11/26-3,730,000 ریال 11:52:15 1397/11/26-3,700,000 ریال 11:52:16 1397/11/26-3,790,000 ریال 11:52:17 1397/11/26-3,780,000 ریال 11:52:18 1397/11/26-3,700,000 ریال 11:52:19 1397/11/26-3,770,000 ریال 11:52:20 1397/11/26-3,760,000 ریال 11:52:21 1397/11/26-3,770,000 ریال 11:52:22 1397/11/26-3,780,000 ریال 11:52:23 1397/11/26-3,770,000 ریال 11:52:24 1397/11/26-3,770,000 ریال 11:52:25 1397/11/26-3,760,000 ریال 11:52:26 1397/11/26-3,770,000 ریال 11:52:27 1397/11/26-3,730,000 ریال 11:52:28 1397/11/26-3,740,000 ریال 11:52:29 1397/11/26-3,750,000 ریال 11:52:30 1397/11/26-3,760,000 ریال 11:52:31 1397/11/26-3,770,000 ریال 11:52:32 1397/11/26-3,760,000 ریال 11:52:33 1397/11/26-3,770,000 ریال 11:52:34 1397/11/26-3,750,000 ریال 11:52:35 1397/11/26-3,770,000 ریال 11:52:36 1397/11/26-3,750,000 ریال 11:52:37 1397/11/26-3,760,000 ریال 11:52:38 1397/11/26-3,750,000 ریال 11:52:39 1397/11/26-3,780,000 ریال 11:52:40 1397/11/26-3,770,000 ریال 11:52:41 1397/11/26-3,760,000 ریال 11:52:42 1397/11/26-3,750,000 ریال 11:52:43 1397/11/26-3,760,000 ریال 11:52:44 1397/11/26-3,750,000 ریال 11:52:45 1397/11/26-3,740,000 ریال 11:52:46 1397/11/26-3,730,000 ریال 11:52:47 1397/11/26-3,740,000 ریال 11:52:48 1397/11/26-3,750,000 ریال 11:52:49 1397/11/26-3,730,000 ریال 11:52:50 1397/11/26-3,740,000 ریال 11:52:51 1397/11/26-3,750,000 ریال 11:52:52 1397/11/26-3,740,000 ریال 11:52:53 1397/11/26-3,760,000 ریال 11:52:54 1397/11/10-3,780,000 ریال 11:52:55 1397/11/26-3,760,000 ریال 11:52:56 1397/11/26-3,770,000 ریال 11:52:57 1397/11/26-3,750,000 ریال 11:52:58 1397/11/26-3,730,000 ریال 11:52:59 1397/11/26-3,740,000 ریال 11:53:00 1397/11/26-3,760,000 ریال 11:53:01 1397/11/26-3,770,000 ریال 11:53:02 1397/11/26-3,760,000 ریال 11:53:03 1397/11/26-3,770,000 ریال 11:53:04 1397/11/26-3,780,000 ریال 11:53:05 1397/11/26-3,700,000 ریال 11:53:06 1397/11/26-3,710,000 ریال 11:53:07 1397/11/26-3,700,000 ریال 11:53:08 1397/11/26-3,710,000 ریال 11:53:09 1397/11/26-3,700,000 ریال 11:53:10 1397/11/26-3,710,000 ریال 11:53:11 1397/11/26-3,720,000 ریال 11:53:12 1397/11/26-3,710,000 ریال 11:53:13 1397/11/26-3,700,000 ریال 11:53:14 1397/11/26
gold

احتمالا با این موارد هم علاقمند باشید

Reviews

Grade 

2019-02-16

نرخ طلای 18 عیار تهران

سلام . این قیمت طلا مربوط به تهرانه؟

Grade 

2018-12-20

هر گرم طلای 18 عیار

سلام آیا قیمتها بروز هست؟

Write your review

قیمت طلای 18 عیار

قیمت طلای 18 عیار در انگلیسی با عبارت «18K» نمایش داده می شود. این عبارت مخفف «karat» و به معنای طلای 18 عیار است. خلوص این فلز برابر عدد 750 از عدد 1000 است یعنی هفتاد و پنج درصد طلای خالص و بیست و پنج درصد آلیاژهای دیگر است که این آلیاژ میتواند مس، نقره و ... باشد. قیمت طلای 18 عیار در یکسال گذشته با افزایش قیمت دلار آمریکا در ایران، به شدت افزایش یافت و این نوسانات گرچه در دی ماه کاهش یافته، اما هنوز ادامه دارد طوری که آذر ماه 1397، نرخ هر گرم طلای 18 عیار به زیر 310 هزار تومان رسید اما پس از یک هفته متاسفانه دوباره نوسانات بازار، افزایش یافت تا این که دی ماه به مقداری سکون رسید. قیمت هر گرم طلا امروز در بازار تهران نسبت به دیروز چیزی حدود 3% درصد تغییرات داشته است که این قیمت در بازار ایران تابعی از نرخ قیمت دلار در بازار آزاد و قیمت اونس طلا در جهان میباشد.

Write your review