قیمت یورو در تهران
 • قیمت یورو اروپا
 • قیمت یورو
 • قیمت یورو در تهران

قیمت یورو

138٬900 ‎ریال

قیمت یورو با علامت € شناخته می‌شود و هر €۱ به ۱۰۰ سنت تقسیم می‌شود. نشانه قیمت یورو از حرف الفبای یونانی «اپسیلون» گرفته شده است، که دو خط افقی از میان آن عبور می‌کند. سکه‌های ۱سنتی، ۲ سنتی، ۵ سنتی، ۱۰ سنتی، ۲۰ سنتی، ۵۰ سنتی، ۱ یورویی و ۲ یورویی در میان مردم در دسترس است. طرح پشت سکه‌های یورو در همه جای منطقه یورو یکسان است؛ پشت سکه‌ها ارزش آن‌ها و نقشه اروپا حک شده است. اما روی سکه‌ها متفاوت است؛ هر کشور نشان‌های خاص خود را روی سکه‌ها درج می‌کند ولی قیمت یورو یکسان است. اگرچه این سکه‌ها در همه کشورهای یورو مورد استفاده قرار می‌گیرد و از نظر اعتبار با یکدیگر متفاوت نیستند. سکه‌های یورو مجهز به نشان‌های امنیتی پیشرفته هستند که برای جلوگیری از گردش سکه‌های جعلی تعبیه شده است. بعضی از سکه‌های با ارزش کم، از طلای شمال اروپا (Nordic Gold) ساخته می‌شوند.

تعداد

یورو ارز رایج در میان ۳۳۸ میلیون نفر از کشورهای اروپایی و این گستره استفاده یورو، آن را به دومین ارز متداول پس از دلار آمریکا تبدیل می‌کند. قیمت یورو همانند دلار به وسیله یک بانک مرکزی، یعنی بانک مرکزی اروپا، اداره می‌شود اما ۱۹ عضو مجزای منطقه یورو در این ارز سهیم هستند و این موضوع مدیریت آن را دشوار می‌کند.

هر کشوری سیاست مالی منحصر به فردی را تنظیم می‌کند که بر قیمت یورو تاثیر‌ می‌گذارد. واحد پول یورو در ابتدا برای یکپارچه‌سازی کل اتحادیه اروپا پیشنهاد شد و بعد از مذاکرات اولیه تمام ۲۸ کشور عضو ابتدایی اتحادیه اروپا تعهد دادند که در زمان الحاق به اتحادیه اروپا از یورو استفاده کنند اما پیش از این که بتوانند واحد پول خود را به یورو تغییر دهند، باید به بودجه مورد نیاز و چندین معیار دیگر دست می‌یافتند. این معیارها به وسیله پیمان اتحادیه اروپا یا به طور غیررسمی، پیمان ماستریخت، تعیین شدند و در نتیجه آن، ۹ عضو اتحادیه اروپا یورو را به عنوان واحد پولی خود نپذیرفتند. این کشورها تا سال ۲۰۱۷ شامل بلغارستان، کرواسی، جمهوری چک، دانمارک، مجارستان، لهستان، رومانی، سوئد و بریتانیا می‌شدند.

نماد قیمت یورو چیست ؟

نشان واحد پول یورو € است. هر یورو به پول خرد «سنت» تقسیم می‌شود که هر سنت یک صدم یورو است. ۷ رده ارزش برای اسکناس یورو وجود دارند که شامل ۱، ۵، ۱۰، ۲۰، ۵۰، ۱۰۰ و ۵۰۰ یورو می‌شود. هر اسکناس و سکه دارای اندازه متفاوتی است. اسکناس‌ها دارای چاپ برجسته هستند، در حالی که سکه‌ها لبه‌های ناهمسانی دارند. این ویژگی‌ها به کسانی که مشکل بینایی دارند کمک می‌کند تا بتوانند سکه‌ها یا اسکناس‌ها را از یکدیگر تشخیص دهند.

کشورهایی که از واحد پول یورو استفاده می‌کنند

تا سال ۲۰۱۷، ۲۲ کشور از یورو به عنوان واحد پول خود استفاده می‌کنند. ۱۹ عضو منطقه یورو از اعضای اتحادیه اروپا هستند و یورو را هم به عنوان واحد پول خود به کار می‌برند. این کشورها عبارتند از اتریش، بلژیک، قبرس، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، ایرلند، ایتالیا، لتونی، لیتوانی، لوگزامبورگ، مالت، هلند، پرتغال، اسلواکی، اسلوونی و اسپانیا. سه کشور حوزه یورو که عضو اتحادیه اروپا نیستند شامل مونتنگرو، واتیکان و موناکو می‌شود. چهارده کشور آفریقایی هم واحد پول خود را بر اساس قیمت یورو تعیین می‌کنند. این کشورها مستعمره‌های قدیم هستند که در زمان تغییر واحد پولی فرانسه به یورو، فرانک CFA را به عنوان واحد پولی خود برگزیدند. این کشورها بنین، بورکینافاسو، جمهوری آفریقای مرکزی، چاد، جمهوری کنگو، ساحل عاج، گینه استوایی، گابن، گینه بیسائو، مالی، نیجر، سنگال و توگو هستند. ایران در تمام معاملات خارجی خود، از جمله معاملات نفتی، یورو را به سایر واحدهای پولی ترجیح می‌دهد. ایران چهارمین تولیدکننده بزرگ نفت در جهان است و تمام دارایی‌های دلاری خود در خارج از کشور را به یورو تبدیل کرده است.

مزیتهای واحد پول یورو چیست؟

کشورهای بزرگ هرکدام وابسته به منافع خود از یورو در معاملات خود استفاده می‌کنند. کشورهای کوچک‌تر هم که از پشتیبانی قدرت‌های اقتصادی اروپا، یعنی آلمان و فرانسه، برخوردار هستند از مزایای واحد پول یورو به شکل‌های مختلفی بهره می‌برند. یورو به این کشورهای ضعیف اجازه می‌دهد که از نرخ‌های سود پایین برخوردار شوند و این موضوع به این دلیل است که یورو برای سرمایه‌گذاران، به اندازه ارزهای کم تقاضا که از طرف مصرف کنندگان و تجار ارائه می‌شوند، احتمال خطر بالایی ندارد و در طی چندین سال، این نرخ‌های سود پایین به سرمایه‌گذاری خارجی بیشتر منجر شدند. این کار اقتصاد کشورهای کوچک‌تر را تقویت کرد. برخی می‌گویند که کشورهای پیشرفته‌تر، سودهای بیشتری را از طریق یورو به دست آوردند. شرکت‌های بزرگ آن‌ها می‌توانند تولید بیشتر با هزینه کمتر داشته باشند، بنابراین از مزیت مقیاس بزرگ اقتصادشان بیشتر سود می‌برند. آن‌ها کالاهای ارزان خود را به کشورهای کمتر توسعه یافته منطقه یورو صادر می‌کنند، در حالی که شرکت‌های کوچک این کشورها یارای رقابت با آن‌ها را ندارند.

این شرکتهای بزرگ، از سرمایه‌گذاری ارزان در کشورهای دارای اقتصاد کمتر توسعه یافته هم سود می‌برند. این کار قیمت‌ها و درآمدها را در کشورهای کوچک‌تر افزایش داد ولی تاثیر‌‌ی بر کشورهای بزرگ‌تر نداشت. کسب و کارهای عظیم‌تر حتی بیشتر از یک مزیت رقابتی نصیبشان شد. به عبارتی، یورو به آن‌ها اجازه داد تا تورمی که در مرحله گسترش چرخه کسب و کار پدیدار می‌شود را از بین ببرند؛ در واقع این شرکت‌ها بدون پرداخت هزینه بیشتر از مزایای تولید و تقاضای بالا بهرهمند شدند.
معایب واحد پول یورو چیست ؟

با وجود تمام این مزیتها، چرا ۸ کشور دیگر اتحادیه اروپا یورو را به عنوان واحد پول خود نپذیرفتند؟ معایب یورو چیست ؟ برخی کشورها مخالف از دست دادن قدرت سیاست مالی و پولی خود پس از پیوستن به منطقه یورو بودند. دلیل این امر این است که پذیرش یورو به عنوان واحد پول از طرف یک کشور، به معنای از دست دادن توانایی عرضه پول توسط آن کشور است. این توانایی به آن‌ها این امکان را می‌دهد تا از طریق افزایش نرخ‌های سود یا محدود کردن ذخیره پولی، تورم را کنترل کنند.

آن‌ها باید تلاش کنند تا کسری بودجه سالانه خود را کمتر ۳ درصد تولید ناخالص داخلی خود حفظ کنند و نسبت بدهی به تولید ناخالص داخلی آن‌ها باید کمتر از ۶۰ درصد باشد. بسیاری از کشورها در حقیقت قادر نیستند تا هزینه کرد خود را به میزان کافی کاهش داده و به این مقیاس دست یابند.

تبدیل یورو به دلار

تبدیل یورو به دلار یعنی این که در یک زمان مشخص، با یک یورو چه مقدار دلار می‌توانید خریداری کنید. نرخ تبدیل ارز ، این مقدار را تعیین می‌کند. کارگزارها در بازارهای ارز خارجی فارکس (Forex)، این نرخ را تعیین می‌کنند. این نرخ بر یک مبنای لحظه به لحظه تغییر می‌کند و به چگونگی ارزیابی ریسک این کارگزارها در مقابل سود نگهداری از این پول بستگی دارد. کارگزاران ارزیابی خود را بر اساس چندین عامل انجام می‌دهند. این عامل‌ها عبارتند از نرخ‌های سود بانک مرکزی، سطوح بدهی‌های دولتی و قدرت اقتصاد هر کشور.

زمانی که یورو در سال ۲۰۰۲ عرضه شد، ارزش آن ۰/۸۷ دلار بود. با افزایش استفاده از این ارز توسط مردم در طی چند سال، ارزش آن هم رشد یافت و در ۲۲ آوریل سال ۲۰۰۸ به رکورد ۱/۶ دلار دست یافت. سرمایه‌گذاران در زمانی که بانک سرمایه‌گذاری Bear Stearns در شرف ورشکستگی قرار گرفت، از سرمایه‌گذاری‌های دلاری اجتناب می‌کردند. هنگامی که گسترش بحران مسکن آمریکا در تمام جهان آشکار شد، سرمایه‌گذاران از سرمایه‌گذاری روی دلار که امنیت نسبی داشت، دوری می‌کردند و یورو را بر دلار ترجیح می‌دادند.
در سال ۲۰۱۰ ارزش یورو تنها ۱/۲ دلار بود و در طول بحران مالی آمریکا در تابستان ۲۰۱۱ تا۱/۴۵ دلار افزایش یافت. تا دسامبر ۲۰۱۶، از آنجایی که معامله‌گران ارز نگران عواقب خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا بودند، ارزش یورو به ۱/۰۳ دلار کاهش یافت. در دسامبر ۲۰۱۷، پس از این که سرمایه‌گذاران از عدم پیشرفت سیاست‌های اقتصادی رئیس جمهور ترامپ ناامید شدند، ارزش یورو دوباره تا ۱/۲ دلار افزایش یافت.

بحران مالی منطقه یورو

در سال ۲۰۰۹، یونان اعلام کرد که ممکن است نتواند بدهی‌های خود را پرداخت کند. اتحادیه اروپا هم در پی آن به سرمایه‌گذاران اطمینان داد که پرداخت بدهی تمام اعضای منطقه یورو را متقبل می‌شود. هم‌زمان از کشورهای بدهکار تا معیارهای سختگیرانه‌ای را جهت کاهش هزینه‌های خود تنظیم کنند.

بحران مالی یونان در معرض گسترش به پرتغال، ایتالیا، ایرلند و اسپانیا هم بود. پس از وضع آن قوانین، اقتصاد اروپا دوباره به وضعیت عادی خود بازگشته است. اما برخی می‌گویند که خطر وقوع بحران منطقه یورو، همچنان آینده خود اتحادیه اروپا را تهدید می‌کند.

تاریخچه واحد پول یورو چیست ؟

اولین مرحله آغاز به کار یورو، در سال ۱۹۹۹ اتفاق افتاد. این ارز به عنوان واحد پول پرداخت‌های الکترونیکی معرفی شد و این پرداخت‌ها شامل کارت‌های اعتباری، نقدی، وام‌ها و کارهای مربوط به حسابداری می‌شدند. در طی مرحله اول، ارزهای قدیمی تنها برای پرداخت‌های نقدی مورد استفاده قرار گرفتند. ۱۱ کشور بلافاصله این ارز را پذیرفتند. این کشورها شامل اتریش، بلژیک، فنلاند، فرانسه، آلمان، ایرلند، ایتالیا، لوگزامبورگ، هلند، پرتغال و اسپانیا بودند. مرحله دوم در سال ۲۰۰۲ و زمانی که سکه‌ها و اسکناس‌های یورو به صورت فیزیکی درآمدند، آغاز به کار کرد. هر یک از کشورهای منطقه یورو، شکل متمایز مخصوص به خود را برای سکه‌های یورو دارا است.

بهترین راه برای ارسال حواله یورو چیست ؟ چنانچه قصد ارسال حواله یورو به اروپا دارید، صرافی ستاره سهیل برای ارسال حواله ارزی و انتقال پول در کنار شما خواهد بود و خدماتی مطمئن در زمینه ارسال حواله ارزی سوئیفت در اختیارتان قرار خواهد داد. اگر قصد دارید به اروپا سفر کنید و به دنبال مرجعی مطمئن برای تهیه ارز هستید، صرافی ستاره سهیل با ارائه بهترین و سریع‌ترین خدمات، در خدمت شما مسافران عزیز است تا برای تهیه ارز مورد نیاز خود و آگاهی از بهترین نرخ‌های تبادل ارز از بخش خرید و فروش ارز اسکناس اقدام کنید.


اسکناس یورو (به الفبای لاتین: euro) (نماد: €؛ کد ایزو: EUR) یکای پول کشورهای منطقه یورو است که شامل ۱۹ کشور از ۲۸ عضو اتحادیه اروپا می‌باشد. استفاده از یورو در اول ژانویه سال ۲۰۰۲ رسماً در کشورهای آلمان، فرانسه، بلژیک، اتریش، اسپانیا، پرتغال، یونان، ایتالیا، ایرلند، لوکزامبورگ، هلند و فنلاند آغاز شد و اکنون در کشورهای زیر در جریان است:

آلمان-اتریش-اسپانیا-استونی-اسلواکی-اسلوونی-ایتالیا-ایرلند-بلژیک-پرتغال-فرانسه-فنلاند-قبرس-لوکزامبورگ-مالت-هلند-یونان-لتونی-لیتوانی

تاریخچه یورو

ایده یکای پول یکسان، نخستین بار توسط ژاک دلور، وزیر اقتصاد سابق فرانسه که از سال ۱۹۸۵ تا ۱۹۹۵، ریاست کمیسیون اروپا را به عهده داشت، ارائه شد. هدف این بود که هویت اروپایی در بازارها تقویت شده و تثبیت قیمت‌ها، رشد اقتصادی و منافع تجاری نصیب اعضا شود. دلور در گزارشی که در سال ۱۹۸۹ ارائه داد، یکای پول مشترک را یک هدف پولی مشترک توصیف کرد که تاحدی موجب رهایی کامل از جنبش‌های سرمایه‌داری خواهد شد. یکای پول یورو که بزرگ‌ترین قدرت تجاری دنیا را شکل داد، با هدف وصل‌کردن کشورهای اروپایی برای مقاصد تجاری و سیاسی، یورو در بحبوحه آشوب‌های سیاسی و اقتصادی به وجود آمد؛ دیوار برلین در سال ۱۹۸۹ فروریخته بود و آلمان‌ها در اندیشه اتحاد بودند، در شرق اروپا بساط کمونیسم برچیده شده بود و منطقه شاهد فراز و فرودهای بسیار بود. با پایان جنگ جهانی دوم، اتحادیه اروپا تأسیس شده بود اما اقتصاد منطقه در مسیر تک قطبی‌شدن حرکت می‌کرد. پیمان ماستریخت در تاریخ ۷ فوریه ۱۹۹۲ در یکی از شهرهای هلند به نام ماستریخت به امضا رسید و از سال ۱۹۹۳ به اجرا درآمد. این معاهده، ساختار یک یکای پول مشترک را طراحی کرد؛ نماد این ارز جدید از حرف اپسیلون در الفبای یونانی (e) الهام گرفت و از سال ۲۰۰۱، سکه‌ها و اسکناس‌های آن توسط بانک مرکزی اروپا منتشر و وارد بازار شد.

اسکناس‌های یورو

یورو هفت گونه اسکناس دارد: ۵ _ ۱۰ _ ۲۰ _ ۵۰ _ ۱۰۰ _ ۲۰۰ _ ۵۰۰
تصویر اسکناس 5 یورویی

نرخ برابری EUR/USD    1.1371717628    0.8793746316    1397/11/04    11:27-نرخ برابری EUR/EUR    1.0000000000    1.0000000000    1397/11/04    11:28-نرخ برابری EUR/GBP    0.8714028677    1.1475748325    1397/11/04    11:29-نرخ برابری EUR/INR    81.0554189878    0.0123372381    1397/11/04    11:30-نرخ برابری EUR/AUD    1.6019200566    0.6242508769    1397/11/04    11:31-نرخ برابری EUR/CAD    1.5191529233    0.6582615776    1397/11/04    11:32-نرخ برابری EUR/SGD    1.5466910413    0.6465415350    1397/11/04    11:33-نرخ برابری EUR/CHF    1.1310148653    0.8841616770    1397/11/04    11:34-نرخ برابری EUR/MYR    4.7071862172    0.2124411387    1397/11/04    11:35-نرخ برابری EUR/JPY    124.7605022807    0.0080153573    1397/11/04    11:36-نرخ برابری EUR/CNY    7.7245314981    0.1294576895    1397/11/04    11:37-نرخ برابری EUR/NZD    1.6780414841    0.5959328238    1397/11/04    11:38-نرخ برابری EUR/THB    36.1007156556    0.0277002819    1397/11/04    11:39-نرخ برابری EUR/HUF    318.0760720488    0.0031439020    1397/11/04    11:40-نرخ برابری EUR/AED    4.1762632990    0.2394485042    1397/11/04    11:41--نرخ برابری EUR/HKD    8.9222587048    0.1120792428    1397/11/04    11:42-نرخ برابری EUR/MXN    21.683-5014679    0.0461180129    1397/11/04    11:43-نرخ برابری EUR/ZAR    15.7156836273    0.0636307032    1397/11/04    11:44-نرخ برابری EUR/PHP    60.0816494821    0.0166440171    1397/11/04    11:45-نرخ برابری EUR/SEK    10.2636921995    0.0974308251    1397/11/04    11:46-نرخ برابری EUR/IDR    16101.9480757029    0.0000621043    1397/11/04    11:47-نرخ برابری EUR/SAR    4.2643941106    0.2344999018    1397/11/04    11:48-نرخ برابری EUR/BRL    4.2826626428    0.2334995967    1397/11/04    11:49-نرخ برابری EUR/TRY    6.0176593352    0.1661775691    1397/11/04    11:50-نرخ برابری EUR/KES    115.1830497100    0.0086818330    1397/11/04    11:51-نرخ برابری EUR/KRW    1283.8118201695    0.0007789304    1397/11/04    11:52-نرخ برابری EUR/EGP    20.3484939144    0.0491436862    1397/11/04    11:53-نرخ برابری EUR/IQD    1354.1808877982    0.0007384538    1397/11/04    11:54-نرخ برابری EUR/NOK    9.7479186885    0.1025860014    1397/11/04    11:55-نرخ برابری EUR/KWD    0.3449941280    2.8986000598    1397/11/04    11:56-نرخ برابری EUR/RUB    75.0475253698    0.0133248897    1397/11/04    11:57-نرخ برابری EUR/DKK    7.4668746907    0.1339248402    1397/11/04    11:58-نرخ برابری EUR/PKR    159.0218362965    0.0062884446    1397/11/04    11:59-نرخ برابری EUR/ILS    4.1799374729    0.2392380284    1397/11/04    12:00-نرخ برابری EUR/PLN    4.2921931469    0.2329811278    1397/11/04    12:01-نرخ برابری EUR/QAR    4.1393052167    0.2415864373    1397/11/04    12:02-نرخ برابری EUR/XAU    0.0008882085    1125.8618092151    1397/11/04    12:03-نرخ برابری EUR/OMR    0.4372425428    2.2870601602    1397/11/04    12:04-نرخ برابری EUR/COP    3584.6387150945    0.0002789681    1397/11/04    12:05-نرخ برابری EUR/CLP    764.7555989156    0.0013076073    1397/11/04    12:06-نرخ برابری EUR/TWD    35.1374415251    0.0284596703    1397/11/04    12:07-نرخ برابری EUR/ARS    42.6896082342    0.0234249046    1397/11/04    12:08-نرخ برابری EUR/CZK    25.7045971664    0.0389035468    1397/11/04    12:09-نرخ برابری EUR/VND    26362.0655110255    0.0000379333    1397/11/04    12:10-نرخ برابری EUR/MAD    10.8803913882    0.0919084585    1397/11/04    12:11-نرخ برابری EUR/JOD    0.8062547798    1.2403027244    1397/11/04    12:12-نرخ برابری EUR/BHD    0.4275765828    2.3387623181    1397/11/04    12:13-نرخ برابری EUR/XOF    655.9570000143    0.0015244902    1397/11/04    12:14-نرخ برابری EUR/LKR    207.1167632841    0.0048281944    1397/11/04    12:15-نرخ برابری EUR/UAH    31.7209499064    0.0315249071    1397/11/04    12:16-نرخ برابری EUR/NGN    411.6719757141    0.0024291185    1397/11/04    12:17-نرخ برابری EUR/TND    3.3885488292    0.2951115803    1397/11/04    12:18-نرخ برابری EUR/UGX    4190.6752306772    0.0002386250    1397/11/04    12:19-نرخ برابری EUR/RON    4.7630099827    0.2099512711    1397/11/04    12:20-نرخ برابری EUR/BDT    95.4187661230    0.0104801188    1397/11/04    12:21-نرخ برابری EUR/PEN    3.7971312750    0.2633567100    1397/11/04    12:22-نرخ برابری EUR/GEL    3.0204031405    0.3310816316    1397/11/04    12:23-نرخ برابری EUR/XAF    655.9570000143    0.0015244902    1397/11/04    12:24-نرخ برابری EUR/FJD    2.4193708277    0.4133306017    1397/11/04    12:25-نرخ برابری EUR/VEF    11.3575029812    0.0880475226    1397/11/04    12:26-نرخ برابری EUR/VES    1502.9911245580    0.0006653399    1397/11/04    12:27-نرخ برابری EUR/BYN    2.4472110332    0.4086284290    1397/11/04    12:28-نرخ برابری EUR/HRK    7.4352337031    0.1344947637    1397/11/04    12:29-نرخ برابری EUR/UZS    9528.2590316523    0.0001049510    1397/11/04    12:30-نرخ برابری EUR/BGN    1.9558300001    0.5112918812    1397/11/04    12:31-نرخ برابری EUR/DZD    135.1520690186    0.0073990728    1397/11/04    12:32-نرخ برابری EUR/IRR    47726.4473334817    0.0000209527    1397/11/04    12:33-نرخ برابری EUR/DOP    57.5233470095    0.0173842457    1397/11/04    12:34-نرخ برابری EUR/ISK    137.0273789691    0.0072978116    1397/11/04    12:35-نرخ برابری EUR/XAG    0.0743148365    13.4562631990    1397/11/04    12:36-نرخ برابری EUR/CRC    681.4758174517    0.0014674035    1397/11/04    12:37-نرخ برابری EUR/SYP    585.6568810203    0.0017074844    1397/11/04    12:38-نرخ برابری EUR/LYD    1.5784894195    0.6335170750    1397/11/04    12:39-نرخ برابری EUR/JMD    150.0392010425    0.0066649249    1397/11/04    12:40-نرخ برابری EUR/MUR    39.0274664013    0.0256229802    1397/11/04    12:41-نرخ برابری EUR/GHS    5.6031457594    0.1784711737    1397/11/04    12:42-نرخ برابری EUR/AOA    353.0035785050    0.0028328325    1397/11/04    12:43-نرخ برابری EUR/UYU    37.1287561124    0.0269333020    1397/11/04    12:44-نرخ برابری EUR/AFN    85.5879603839    0.0116838863    1397/11/04    12:45-نرخ برابری EUR/LBP    1714.2864324584    0.0005833331    1397/11/04    12:46-نرخ برابری EUR/XPF    119.3317422456    0.0083800000    1397/11/04    12:47-نرخ برابری EUR/TTD    7.7111405761    0.1296825016    1397/11/04    12:48-نرخ برابری EUR/TZS    2626.4139233325    0.0003807473    1397/11/04    12:49-نرخ برابری EUR/ALL    124.7324927206    0.0080171572    1397/11/04    12:50-نرخ برابری EUR/XCD    3.0731732821    0.3253965554    1397/11/04    12:51-نرخ برابری EUR/GTQ    8.7803798630    0.1138902890    1397/11/04    12:52-نرخ برابری EUR/NPR    130.2965860229    0.0076747982    1397/11/04    12:53-نرخ برابری EUR/BOB    7.8599770731    0.1272268342    1397/11/04    12:54-نرخ برابری EUR/ZWD    411.5424609663    0.0024298829    1397/11/04    12:55-نرخ برابری EUR/BBD    2.2743435256    0.4396873158    1397/11/04    12:56-نرخ برابری EUR/CUC    1.1371717628    0.8793746316    1397/11/04    12:57-نرخ برابری EUR/LAK    9743.2957676722    0.0001026347    1397/11/04    12:58-نرخ برابری EUR/BND    1.5466910413    0.6465415350    1397/11/04    12:59-نرخ برابری EUR/BWP    11.9760102649    0.0835002624    1397/11/04    13:00-نرخ برابری EUR/HNL    27.7348090834    0.0360557737    1397/11/04    13:01-نرخ برابری EUR/PYG    6892.3214325584    0.0001450890    1397/11/04    13:02-نرخ برابری EUR/ETB    32.2749302801    0.0309838005    1397/11/04    13:03-نرخ برابری EUR/NAD    15.7156836273    0.0636307032    1397/11/04    13:04-نرخ برابری EUR/PGK    3.7037423998    0.2699971791    1397/11/04    13:05-نرخ برابری EUR/SDG    54.0416303906    0.0185042530    1397/11/04    13:06-نرخ برابری EUR/MOP    9.1899264660    0.1088147989    1397/11/04    13:07-نرخ برابری EUR/NIO    37.0192727158    0.0270129564    1397/11/04    13:08-نرخ برابری EUR/BMD    1.1371717628    0.8793746316    1397/11/04    13:09-نرخ برابری EUR/KZT    430.1093904756    0.0023249899    1397/11/04    13:10-نرخ برابری EUR/PAB    1.1371717628    0.8793746316    1397/11/04    13:11-نرخ برابری EUR/BAM    1.9558300001    0.5112918812    1397/11/04    13:12-نرخ برابری EUR/GYD    237.7295998502    0.0042064598    1397/11/04    13:13-نرخ برابری EUR/YER    284.7209768851    0.0035122105    1397/11/04    13:14-نرخ برابری EUR/MGA    4105.2696288726    0.0002435894    1397/11/04    13:15-نرخ برابری EUR/KYD    0.9324807989    1.0724081409    1397/11/04    13:16-نرخ برابری EUR/MZN    70.6600711753    0.0141522643    1397/11/04    13:17-نرخ برابری EUR/RSD    118.4581150938    0.0084418024    1397/11/04    13:18-نرخ برابری EUR/SCR    15.4807845294    0.0645962095    1397/11/04    13:19-نرخ برابری EUR/AMD    551.5935089962    0.0018129292    1397/11/04    13:20-نرخ برابری EUR/SBD    9.0645380936    0.1103200174    1397/11/04    13:21-نرخ برابری EUR/AZN    1.9293270685    0.5183154356    1397/11/04    13:22-نرخ برابری EUR/SLL    9576.1035240100    0.0001044266    1397/11/04    13:23-نرخ برابری EUR/TOP    2.5975150291    0.3849833355    1397/11/04    13:24-نرخ برابری EUR/BZD    2.2890809412    0.4368565488    1397/11/04    13:25-نرخ برابری EUR/MWK    827.9462926081    0.0012078078    1397/11/04    13:26-نرخ برابری EUR/GMD    56.3069796273    0.0177597876    1397/11/04    13:27-نرخ برابری EUR/BIF    2040.8558297914    0.0004899905    1397/11/04    13:28-نرخ برابری EUR/SOS    657.9768414313    0.0015198103    1397/11/04    13:29-نرخ برابری EUR/HTG    88.4904788403    0.0113006508    1397/11/04    13:30-نرخ برابری EUR/GNF    10409.1957136935    0.0000960689    1397/11/04    13:31-نرخ برابری EUR/MVR    17.6522850983    0.0566498895    1397/11/04    13:32-نرخ برابری EUR/MNT    3001.8685235095    0.0003331258    1397/11/04    13:33-نرخ برابری EUR/CDF    1851.6941184642    0.0005400460    1397/11/04    13:34-نرخ برابری EUR/STN    24.4871907740    0.0408376775    1397/11/04    13:35-نرخ برابری EUR/TJS    10.7318029760    0.093180987    1397/11/04    13:36-نرخ برابری EUR/KPW    1023.5214268417    0.0009770191    1397/11/04    13:37-نرخ برابری EUR/MMK    1743.5425299818    0.0005735449    1397/11/04    13:38-نرخ برابری EUR/LSL    15.7156836273    0.0636307032    1397/11/04    13:39-نرخ برابری EUR/LRD    182.0179555473    0.0054939635    1397/11/04    13:40-نرخ برابری EUR/KGS    79.3058899521    0.0126094039    1397/11/04    13:41-نرخ برابری EUR/GIP    0.8714028677    1.1475748325    1397/11/04    13:42-نرخ برابری EUR/XPT    0.0014307735    698.9226565009    1397/11/04    13:43-نرخ برابری EUR/MDL    19.4949915330    0.0512952262    1397/11/04    13:44-نرخ برابری EUR/CUP    30.1350517149    0.0331839484    1397/11/04    13:45-نرخ برابری EUR/KHR    4560.8236639171    0.0002192586    1397/11/04    13:46-نرخ برابری EUR/MKD    61.4440894260    0.0162749584    1397/11/04    13:47-نرخ برابری EUR/VUV    129.4396842071    0.0077256060    1397/11/04    13:48-نرخ برابری EUR/MRU    40.7675954146    0.0245292858    1397/11/04    13:49-نرخ برابری EUR/ANG    2.0354491190    0.4912920646    1397/11/04    13:50-نرخ برابری EUR/SZL    15.7156836273    0.0636307032    1397/11/04    13:51-نرخ برابری EUR/CVE    110.2700000024    0.0090686497    1397/11/04    13:52-نرخ برابری EUR/SRD    8.4799335579    0.1179254523    1397/11/04    13:53-نرخ برابری EUR/XPD    0.0008417415    1188.0132190210    1397/11/04    13:54-نرخ برابری EUR/SVC    9.9502529247    0.1004999579    1397/11/04    13:55-نرخ برابری EUR/BSD    1.1371717628    0.8793746316    1397/11/04    13:56-نرخ برابری EUR/XDR    0.8163517027    1.2249622273    1397/11/04    13:57-نرخ برابری EUR/RWF    1010.5992548802    0.0009895119    1397/11/04    13:58-نرخ برابری EUR/AWG    2.0355374555    0.4912707439    1397/11/04    13:59-نرخ برابری EUR/DJF    202.1656575312    0.0049464385    1397/11/04    14:00-نرخ برابری EUR/BTN    81.0554189878    0.0123372381    1397/11/04    14:01-نرخ برابری EUR/KMF    491.9677500107    0.0020326536    1397/11/04    14:02-نرخ برابری EUR/WST    2.9750400851    0.3361299248    1397/11/04    14:03-نرخ برابری EUR/SPL    0.1895286264    5.2762478107    1397/11/04    14:04-نرخ برابری EUR/ERN    17.0575764424    0.0586249754    1397/11/04    14:05-نرخ برابری EUR/FKP    0.8714028677    1.1475748325    1397/11/04    14:06-نرخ برابری EUR/SHP    0.8714028677    1.1475748325    1397/11/04    14:07-نرخ برابری EUR/JEP    0.8714028677    1.1475748325    1397/11/04    14:08-نرخ برابری EUR/TMT    3.9801025479    0.2512498078    1397/11/04    14:09-نرخ برابری EUR/TVD    1.6019200566    0.6242508769    1397/11/04    14:10-نرخ برابری EUR/IMP    0.8714028677    1.1475748325    1397/11/04    14:11-نرخ برابری EUR/GGP    0.8714028677    1.1475748325    1397/11/04    14:12-نرخ برابری EUR/ZMW    13.6046629370    0.0735042099    1397/11/04    14:13-نرخ برابری EUR/USD  1.1371717628  0.8793746316  1397/11/10  10:37-نرخ برابری EUR/EUR  1.0000000000  1.0000000000  1397/11/10  10:38-نرخ برابری EUR/GBP  0.8714028677  1.1475748325  1397/11/10  10:39-نرخ برابری EUR/INR  81.0554189878  0.0123372381  1397/11/10  11:30-نرخ برابری EUR/AUD  1.6019200566  0.6242508769  1397/11/10  11:31-نرخ برابری EUR/CAD  1.5191529233  0.6582615776  1397/11/10  11:32-نرخ برابری EUR/SGD  1.5466910413  0.6465415350  1397/11/10  11:33-نرخ برابری EUR/CHF  1.1310148653  0.8841616770  1397/11/10  11:34-نرخ برابری EUR/MYR  4.7071862172  0.2124411387  1397/11/10  11:35-نرخ برابری EUR/JPY  124.7605022807  0.0080153573  1397/11/10  11:36-نرخ برابری EUR/CNY  7.7245314981  0.1294576895  1397/11/10  11:37-نرخ برابری EUR/NZD  1.6780414841  0.5959328238  1397/11/10  11:38-نرخ برابری EUR/THB  36.1007156556  0.0277002819  1397/11/10  11:39-نرخ برابری EUR/HUF  318.0760720488  0.0031439020  1397/11/10  11:40-نرخ برابری EUR/AED  4.1762632990  0.2394485042  1397/11/10  11:41--نرخ برابری EUR/HKD  8.9222587048  0.1120792428  1397/11/10  11:42-نرخ برابری EUR/MXN  21.683-5014679  0.0461180129  1397/11/10  11:43-نرخ برابری EUR/ZAR  15.7156836273  0.0636307032  1397/11/10  11:44-نرخ برابری EUR/PHP  60.0816494821  0.0166440171  1397/11/10  11:45-نرخ برابری EUR/SEK  10.2636921995  0.0974308251  1397/11/10  11:46-نرخ برابری EUR/IDR  16101.9480757029  0.0000621043  1397/11/10  11:47-نرخ برابری EUR/SAR  4.2643941106  0.2344999018  1397/11/10  11:48-نرخ برابری EUR/BRL  4.2826626428  0.2334995967  1397/11/10  11:49-نرخ برابری EUR/TRY  6.0176593352  0.1661775691  1397/11/10  11:50-نرخ برابری EUR/KES  115.1830497100  0.0086818330  1397/11/10  11:51-نرخ برابری EUR/KRW  1283.8118201695  0.0007789304  1397/11/10  11:52-نرخ برابری EUR/EGP  20.3484939144  0.0491436862  1397/11/10  11:53-نرخ برابری EUR/IQD  1354.1808877982  0.0007384538  1397/11/10  11:54-نرخ برابری EUR/NOK  9.7479186885  0.1025860014  1397/11/10  11:55-نرخ برابری EUR/KWD  0.3449941280  2.8986000598  1397/11/10  11:56-نرخ برابری EUR/RUB  75.0475253698  0.0133248897  1397/11/10  11:57-نرخ برابری EUR/DKK  7.4668746907  0.1339248402  1397/11/10  11:58-نرخ برابری EUR/PKR  159.0218362965  0.0062884446  1397/11/10  11:59-نرخ برابری EUR/ILS  4.1799374729  0.2392380284  1397/11/10  12:00-نرخ برابری EUR/PLN  4.2921931469  0.2329811278  1397/11/10  12:01-نرخ برابری EUR/QAR  4.1393052167  0.2415864373  1397/11/10  12:02-نرخ برابری EUR/XAU  0.0008882085  1125.8618092151  1397/11/10  12:03-نرخ برابری EUR/OMR  0.4372425428  2.2870601602  1397/11/10  12:04-نرخ برابری EUR/COP  3584.6387150945  0.0002789681  1397/11/10  12:05-نرخ برابری EUR/CLP  764.7555989156  0.0013076073  1397/11/10  12:06-نرخ برابری EUR/TWD  35.1374415251  0.0284596703  1397/11/10  12:07-نرخ برابری EUR/ARS  42.6896082342  0.0234249046  1397/11/10  12:08-نرخ برابری EUR/CZK  25.7045971664  0.0389035468  1397/11/10  12:09-نرخ برابری EUR/VND  26362.0655110255  0.0000379333  1397/11/10  12:10-نرخ برابری EUR/MAD  10.8803913882  0.0919084585  1397/11/10  12:11-نرخ برابری EUR/JOD  0.8062547798  1.2403027244  1397/11/10  12:12-نرخ برابری EUR/BHD  0.4275765828  2.3387623181  1397/11/10  12:13-نرخ برابری EUR/XOF  655.9570000143  0.0015244902  1397/11/10  12:14-نرخ برابری EUR/LKR  207.1167632841  0.0048281944  1397/11/10  12:15-نرخ برابری EUR/UAH  31.7209499064  0.0315249071  1397/11/10  12:16-نرخ برابری EUR/NGN  411.6719757141  0.0024291185  1397/11/10  12:17-نرخ برابری EUR/TND  3.3885488292  0.2951115803  1397/11/10  12:18-نرخ برابری EUR/UGX  4190.6752306772  0.0002386250  1397/11/10  12:19-نرخ برابری EUR/RON  4.7630099827  0.2099512711  1397/11/10  12:20-نرخ برابری EUR/BDT  95.4187661230  0.0104801188  1397/11/10  12:21-نرخ برابری EUR/PEN  3.7971312750  0.2633567100  1397/11/10  12:22-نرخ برابری EUR/GEL  3.0204031405  0.3310816316  1397/11/10  12:23-نرخ برابری EUR/XAF  655.9570000143  0.0015244902  1397/11/10  12:24-نرخ برابری EUR/FJD  2.4193708277  0.4133306017  1397/11/10  12:25-نرخ برابری EUR/VEF  11.3575029812  0.0880475226  1397/11/10  12:26-نرخ برابری EUR/VES  1502.9911245580  0.0006653399  1397/11/10  12:27-نرخ برابری EUR/BYN  2.4472110332  0.4086284290  1397/11/10  12:28-نرخ برابری EUR/HRK  7.4352337031  0.1344947637  1397/11/10  12:29-نرخ برابری EUR/UZS  9528.2590316523  0.0001049510  1397/11/10  12:30-نرخ برابری EUR/BGN  1.9558300001  0.5112918812  1397/11/10  12:31-نرخ برابری EUR/DZD  135.1520690186  0.0073990728  1397/11/10  12:32-نرخ برابری EUR/IRR  47726.4473334817  0.0000209527  1397/11/10  12:33-نرخ برابری EUR/DOP  57.5233470095  0.0173842457  1397/11/10  12:34-نرخ برابری EUR/ISK  137.0273789691  0.0072978116  1397/11/10  12:35-نرخ برابری EUR/XAG  0.0743148365  13.4562631990  1397/11/10  12:36-نرخ برابری EUR/CRC  681.4758174517  0.0014674035  1397/11/10  12:37-نرخ برابری EUR/SYP  585.6568810203  0.0017074844  1397/11/10  12:38-نرخ برابری EUR/LYD  1.5784894195  0.6335170750  1397/11/10  12:39-نرخ برابری EUR/JMD  150.0392010425  0.0066649249  1397/11/10  12:40-نرخ برابری EUR/MUR  39.0274664013  0.0256229802  1397/11/10  12:41-نرخ برابری EUR/GHS  5.6031457594  0.1784711737  1397/11/10  12:42-نرخ برابری EUR/AOA  353.0035785050  0.0028328325  1397/11/10  12:43-نرخ برابری EUR/UYU  37.1287561124  0.0269333020  1397/11/10  12:44-نرخ برابری EUR/AFN  85.5879603839  0.0116838863  1397/11/10  12:45-نرخ برابری EUR/LBP  1714.2864324584  0.0005833331  1397/11/10  12:46-نرخ برابری EUR/XPF  119.3317422456  0.0083800000  1397/11/10  12:47-نرخ برابری EUR/TTD  7.7111405761  0.1296825016  1397/11/10  12:48-نرخ برابری EUR/TZS  2626.4139233325  0.0003807473  1397/11/10  12:49-نرخ برابری EUR/ALL  124.7324927206  0.0080171572  1397/11/10  12:50-نرخ برابری EUR/XCD  3.0731732821  0.3253965554  1397/11/10  12:51-نرخ برابری EUR/GTQ  8.7803798630  0.1138902890  1397/11/10  12:52-نرخ برابری EUR/NPR  130.2965860229  0.0076747982  1397/11/10  12:53-نرخ برابری EUR/BOB  7.8599770731  0.1272268342  1397/11/10  12:54-نرخ برابری EUR/ZWD  411.5424609663  0.0024298829  1397/11/10  12:55-نرخ برابری EUR/BBD  2.2743435256  0.4396873158  1397/11/10  12:56-نرخ برابری EUR/CUC  1.1371717628  0.8793746316  1397/11/10  12:57-نرخ برابری EUR/LAK  9743.2957676722  0.0001026347  1397/11/10  12:58-نرخ برابری EUR/BND  1.5466910413  0.6465415350  1397/11/10  12:59-نرخ برابری EUR/BWP  11.9760102649  0.0835002624  1397/11/10  13:00-نرخ برابری EUR/HNL  27.7348090834  0.0360557737  1397/11/10  13:01-نرخ برابری EUR/PYG  6892.3214325584  0.0001450890  1397/11/10  13:02-نرخ برابری EUR/ETB  32.2749302801  0.0309838005  1397/11/10  13:03-نرخ برابری EUR/NAD  15.7156836273  0.0636307032  1397/11/10  13:04-نرخ برابری EUR/PGK  3.7037423998  0.2699971791  1397/11/10  13:05-نرخ برابری EUR/SDG  54.0416303906  0.0185042530  1397/11/10  13:06-نرخ برابری EUR/MOP  9.1899264660  0.1088147989  1397/11/10  13:07-نرخ برابری EUR/NIO  37.0192727158  0.0270129564  1397/11/10  13:08-نرخ برابری EUR/BMD  1.1371717628  0.8793746316  1397/11/10  13:09-نرخ برابری EUR/KZT  430.1093904756  0.0023249899  1397/11/10  13:10-نرخ برابری EUR/PAB  1.1371717628  0.8793746316  1397/11/10  13:11-نرخ برابری EUR/BAM  1.9558300001  0.5112918812  1397/11/10  13:12-نرخ برابری EUR/GYD  237.7295998502  0.0042064598  1397/11/10  13:13-نرخ برابری EUR/YER  284.7209768851  0.0035122105  1397/11/10  13:14-نرخ برابری EUR/MGA  4105.2696288726  0.0002435894  1397/11/10  13:15-نرخ برابری EUR/KYD  0.9324807989  1.0724081409  1397/11/10  13:16-نرخ برابری EUR/MZN  70.6600711753  0.0141522643  1397/11/10  13:17-نرخ برابری EUR/RSD  118.4581150938  0.0084418024  1397/11/10  13:18-نرخ برابری EUR/SCR  15.4807845294  0.0645962095  1397/11/10  13:19-نرخ برابری EUR/AMD  551.5935089962  0.0018129292  1397/11/10  13:20-نرخ برابری EUR/SBD  9.0645380936  0.1103200174  1397/11/10  13:21-نرخ برابری EUR/AZN  1.9293270685  0.5183154356  1397/11/10  13:22-نرخ برابری EUR/SLL  9576.1035240100  0.0001044266  1397/11/10  13:23-نرخ برابری EUR/TOP  2.5975150291  0.3849833355  1397/11/10  13:24-نرخ برابری EUR/BZD  2.2890809412  0.4368565488  1397/11/10  13:25-نرخ برابری EUR/MWK  827.9462926081  0.0012078078  1397/11/10  13:26-نرخ برابری EUR/GMD  56.3069796273  0.0177597876  1397/11/10  13:27-نرخ برابری EUR/BIF  2040.8558297914  0.0004899905  1397/11/10  13:28-نرخ برابری EUR/SOS  657.9768414313  0.0015198103  1397/11/10  13:29-نرخ برابری EUR/HTG  88.4904788403  0.0113006508  1397/11/10  13:30-نرخ برابری EUR/GNF  10409.1957136935  0.0000960689  1397/11/10  13:31-نرخ برابری EUR/MVR  17.6522850983  0.0566498895  1397/11/10  13:32-نرخ برابری EUR/MNT  3001.8685235095  0.0003331258  1397/11/10  13:33-نرخ برابری EUR/CDF  1851.6941184642  0.0005400460  1397/11/10  13:34-نرخ برابری EUR/STN  24.4871907740  0.0408376775  1397/11/10  13:35-نرخ برابری EUR/TJS  10.7318029760  0.093180987  1397/11/10  13:36-نرخ برابری EUR/KPW  1023.5214268417  0.0009770191  1397/11/10  13:37-نرخ برابری EUR/MMK  1743.5425299818  0.0005735449  1397/11/10  13:38-نرخ برابری EUR/LSL  15.7156836273  0.0636307032  1397/11/10  13:39-نرخ برابری EUR/LRD  182.0179555473  0.0054939635  1397/11/10  13:40-نرخ برابری EUR/KGS  79.3058899521  0.0126094039  1397/11/10  13:41-نرخ برابری EUR/GIP  0.8714028677  1.1475748325  1397/11/10  13:42-نرخ برابری EUR/XPT  0.0014307735  698.9226565009  1397/11/10  13:43-نرخ برابری EUR/MDL  19.4949915330  0.0512952262  1397/11/10  13:44-نرخ برابری EUR/CUP  30.1350517149  0.0331839484  1397/11/10  13:45-نرخ برابری EUR/KHR  4560.8236639171  0.0002192586  1397/11/10  13:46-نرخ برابری EUR/MKD  61.4440894260  0.0162749584  1397/11/10  13:47-نرخ برابری EUR/VUV  129.4396842071  0.0077256060  1397/11/10  13:48-نرخ برابری EUR/MRU  40.7675954146  0.0245292858  1397/11/10  13:49-نرخ برابری EUR/ANG  2.0354491190  0.4912920646  1397/11/10  13:50-نرخ برابری EUR/SZL  15.7156836273  0.0636307032  1397/11/10  13:51-نرخ برابری EUR/CVE  110.2700000024  0.0090686497  1397/11/10  13:52-نرخ برابری EUR/SRD  8.4799335579  0.1179254523  1397/11/10  13:53-نرخ برابری EUR/XPD  0.0008417415  1188.0132190210  1397/11/10  13:54-نرخ برابری EUR/SVC  9.9502529247  0.1004999579  1397/11/10  13:55-نرخ برابری EUR/BSD  1.1371717628  0.8793746316  1397/11/10  13:56-نرخ برابری EUR/XDR  0.8163517027  1.2249622273  1397/11/10  13:57-نرخ برابری EUR/RWF  1010.5992548802  0.0009895119  1397/11/10  13:58-نرخ برابری EUR/AWG  2.0355374555  0.4912707439  1397/11/10  13:59-نرخ برابری EUR/DJF  202.1656575312  0.0049464385  1397/11/10  14:00-نرخ برابری EUR/BTN  81.0554189878  0.0123372381  1397/11/10  14:01-نرخ برابری EUR/KMF  491.9677500107  0.0020326536  1397/11/10  14:02-نرخ برابری EUR/WST  2.9750400851  0.3361299248  1397/11/10  14:03-نرخ برابری EUR/SPL  0.1895286264  5.2762478107  1397/11/10  14:04-نرخ برابری EUR/ERN  17.0575764424  0.0586249754  1397/11/10  14:05-نرخ برابری EUR/FKP  0.8714028677  1.1475748325  1397/11/10  14:06-نرخ برابری EUR/SHP  0.8714028677  1.1475748325  1397/11/10  14:07-نرخ برابری EUR/JEP  0.8714028677  1.1475748325  1397/11/10  14:08-نرخ برابری EUR/TMT  3.9801025479  0.2512498078  1397/11/10  14:09-نرخ برابری EUR/TVD  1.6019200566  0.6242508769  1397/11/10  14:10-نرخ برابری EUR/IMP  0.8714028677  1.1475748325  1397/11/10  14:11-نرخ برابری EUR/GGP  0.8714028677  1.1475748325  1397/11/10  14:12-نرخ برابری EUR/ZMW  13.6046629370  0.0735042099  1397/11/10  14:13-نرخ برابری EUR/USD  1.1371717528  0.8793745315  1397/11/11  10:37-نرخ برابری EUR/EUR  1.0000000000  1.0000000000  1397/11/11  10:38-نرخ برابری EUR/GBP  0.8714028577  1.1475748325  1397/11/11  10:39-نرخ برابری EUR/INR  81.0554189878  0.0123372381  1397/11/11  11:30-نرخ برابری EUR/AUD  1.5019200555  0.5242508759  1397/11/11  11:31-نرخ برابری EUR/CAD  1.5191529233  0.5582515775  1397/11/11  11:32-نرخ برابری EUR/SGD  1.5455910413  0.5455415350  1397/11/11  11:33-نرخ برابری EUR/CHF  1.1310148553  0.8841515770  1397/11/11  11:34-نرخ برابری EUR/MYR  4.7071852172  0.2124411387  1397/11/11  11:35-نرخ برابری EUR/JPY  124.7505022807  0.0080153573  1397/11/11  11:35-نرخ برابری EUR/CNY  7.7245314981  0.1294575895  1397/11/11  11:37-نرخ برابری EUR/NZD  1.5780414841  0.5959328238  1397/11/11  11:38-نرخ برابری EUR/THB  35.1007155555  0.0277002819  1397/11/11  11:39-نرخ برابری EUR/HUF  318.0750720488  0.0031439020  1397/11/11  11:40-نرخ برابری EUR/AED  4.1752532990  0.2394485042  1397/11/11  11:41--نرخ برابری EUR/HKD  8.9222587048  0.1120792428  1397/11/11  11:42-نرخ برابری EUR/MXN  21.583-5014579  0.0451180129  1397/11/11  11:43-نرخ برابری EUR/ZAR  15.7155835273  0.0535307032  1397/11/11  11:44-نرخ برابری EUR/PHP  50.0815494821  0.0155440171  1397/11/11  11:45-نرخ برابری EUR/SEK  10.2535921995  0.0974308251  1397/11/11  11:45-نرخ برابری EUR/IDR  15101.9480757029  0.0000521043  1397/11/11  11:47-نرخ برابری EUR/SAR  4.2543941105  0.2344999018  1397/11/11  11:48-نرخ برابری EUR/BRL  4.2825525428  0.2334995957  1397/11/11  11:49-نرخ برابری EUR/TRY  5.0175593352  0.1551775591  1397/11/11  11:50-نرخ برابری EUR/KES  115.1830497100  0.0085818330  1397/11/11  11:51-نرخ برابری EUR/KRW  1283.8118201595  0.0007789304  1397/11/11  11:52-نرخ برابری EUR/EGP  20.3484939144  0.0491435852  1397/11/11  11:53-نرخ برابری EUR/IQD  1354.1808877982  0.0007384538  1397/11/11  11:54-نرخ برابری EUR/NOK  9.7479185885  0.1025850014  1397/11/11  11:55-نرخ برابری EUR/KWD  0.3449941280  2.8985000598  1397/11/11  11:55-نرخ برابری EUR/RUB  75.0475253598  0.0133248897  1397/11/11  11:57-نرخ برابری EUR/DKK  7.4558745907  0.1339248402  1397/11/11  11:58-نرخ برابری EUR/PKR  159.0218352955  0.0052884445  1397/11/11  11:59-نرخ برابری EUR/ILS  4.1799374729  0.2392380284  1397/11/11  12:00-نرخ برابری EUR/PLN  4.2921931459  0.2329811278  1397/11/11  12:01-نرخ برابری EUR/QAR  4.1393052157  0.2415854373  1397/11/11  12:02-نرخ برابری EUR/XAU  0.0008882085  1125.8518092151  1397/11/11  12:03-نرخ برابری EUR/OMR  0.4372425428  2.2870501502  1397/11/11  12:04-نرخ برابری EUR/COP  3584.5387150945  0.0002789581  1397/11/11  12:05-نرخ برابری EUR/CLP  754.7555989155  0.0013075073  1397/11/11  12:05-نرخ برابری EUR/TWD  35.1374415251  0.0284595703  1397/11/11  12:07-نرخ برابری EUR/ARS  42.5895082342  0.0234249045  1397/11/11  12:08-نرخ برابری EUR/CZK  25.7045971554  0.0389035458  1397/11/11  12:09-نرخ برابری EUR/VND  25352.0555110255  0.0000379333  1397/11/11  12:10-نرخ برابری EUR/MAD  10.8803913882  0.0919084585  1397/11/11  12:11-نرخ برابری EUR/JOD  0.8052547798  1.2403027244  1397/11/11  12:12-نرخ برابری EUR/BHD  0.4275755828  2.3387523181  1397/11/11  12:13-نرخ برابری EUR/XOF  555.9570000143  0.0015244902  1397/11/11  12:14-نرخ برابری EUR/LKR  207.1157532841  0.0048281944  1397/11/11  12:15-نرخ برابری EUR/UAH  31.7209499054  0.0315249071  1397/11/11  12:15-نرخ برابری EUR/NGN  411.5719757141  0.0024291185  1397/11/11  12:17-نرخ برابری EUR/TND  3.3885488292  0.2951115803  1397/11/11  12:18-نرخ برابری EUR/UGX  4190.5752305772  0.0002385250  1397/11/11  12:19-نرخ برابری EUR/RON  4.7530099827  0.2099512711  1397/11/11  12:20-نرخ برابری EUR/BDT  95.4187551230  0.0104801188  1397/11/11  12:21-نرخ برابری EUR/PEN  3.7971312750  0.2533557100  1397/11/11  12:22-نرخ برابری EUR/GEL  3.0204031405  0.3310815315  1397/11/11  12:23-نرخ برابری EUR/XAF  555.9570000143  0.0015244902  1397/11/11  12:24-نرخ برابری EUR/FJD  2.4193708277  0.4133305017  1397/11/11  12:25-نرخ برابری EUR/VEF  11.3575029812  0.0880475225  1397/11/11  12:25-نرخ برابری EUR/VES  1502.9911245580  0.0005553399  1397/11/11  12:27-نرخ برابری EUR/BYN  2.4472110332  0.4085284290  1397/11/11  12:28-نرخ برابری EUR/HRK  7.4352337031  0.1344947537  1397/11/11  12:29-نرخ برابری EUR/UZS  9528.2590315523  0.0001049510  1397/11/11  12:30-نرخ برابری EUR/BGN  1.9558300001  0.5112918812  1397/11/11  12:31-نرخ برابری EUR/DZD  135.1520590185  0.0073990728  1397/11/11  12:32-نرخ برابری EUR/IRR  47725.4473334817  0.0000209527  1397/11/11  12:33-نرخ برابری EUR/DOP  57.5233470095  0.0173842457  1397/11/11  12:34-نرخ برابری EUR/ISK  137.0273789591  0.0072978115  1397/11/11  12:35-نرخ برابری EUR/XAG  0.0743148355  13.4552531990  1397/11/11  12:35-نرخ برابری EUR/CRC  581.4758174517  0.0014574035  1397/11/11  12:37-نرخ برابری EUR/SYP  585.5558810203  0.0017074844  1397/11/11  12:38-نرخ برابری EUR/LYD  1.5784894195  0.5335170750  1397/11/11  12:39-نرخ برابری EUR/JMD  150.0392010425  0.0055549249  1397/11/11  12:40-نرخ برابری EUR/MUR  39.0274554013  0.0255229802  1397/11/11  12:41-نرخ برابری EUR/GHS  5.5031457594  0.1784711737  1397/11/11  12:42-نرخ برابری EUR/AOA  353.0035785050  0.0028328325  1397/11/11  12:43-
currency

احتمالا با این موارد هم علاقمند باشید

Reviews

Grade 

1397-11-27

تحلیل

بیانیه پایانی نشست سوچی با حضور روسیه، ایران و ترکیه در روز پنجشنبه در حالی منتشر شد که مجدداً بر اهمیت ادامه همکاری سه جانبه در حوزه های مختلف و همچنین بر لزوم پایبندی به استقلال، حاکمیت، اتحاد و تمامیت ارضی سوریه تاکید گردید. مبارزه مشترک با تروریسم منطقه ای و بازگرداندن آرامش، بازگشت آوارگان و برقراری ثبات سیاسی در سوریه از جمله محورهای نشست سوچی بود و سران سه کشور ایران، روسیه و ترکیه نتایج مذاکرات موسوم به روند آستانه و آغاز فرآیندهای سیاسی داخلی، تمامیت ارضی، حاکمیت اراده عمومی مردم سوریه و همچنین همکاری در دوران بازسازی این کشور را مورد بررسی قرار دادند.

Grade 

1397-09-15

اسکناس یورو

سلام آیا یک یورو اسکناس کاغذی هم داره؟

Write your review

قیمت یورو

قیمت یورو با علامت € شناخته می‌شود و هر €۱ به ۱۰۰ سنت تقسیم می‌شود. نشانه قیمت یورو از حرف الفبای یونانی «اپسیلون» گرفته شده است، که دو خط افقی از میان آن عبور می‌کند. سکه‌های ۱سنتی، ۲ سنتی، ۵ سنتی، ۱۰ سنتی، ۲۰ سنتی، ۵۰ سنتی، ۱ یورویی و ۲ یورویی در میان مردم در دسترس است. طرح پشت سکه‌های یورو در همه جای منطقه یورو یکسان است؛ پشت سکه‌ها ارزش آن‌ها و نقشه اروپا حک شده است. اما روی سکه‌ها متفاوت است؛ هر کشور نشان‌های خاص خود را روی سکه‌ها درج می‌کند ولی قیمت یورو یکسان است. اگرچه این سکه‌ها در همه کشورهای یورو مورد استفاده قرار می‌گیرد و از نظر اعتبار با یکدیگر متفاوت نیستند. سکه‌های یورو مجهز به نشان‌های امنیتی پیشرفته هستند که برای جلوگیری از گردش سکه‌های جعلی تعبیه شده است. بعضی از سکه‌های با ارزش کم، از طلای شمال اروپا (Nordic Gold) ساخته می‌شوند.

Write your review