ضمانت بازگشت وجه

شرکت طلا کاران به منظور ایجاد تجربه ی خریدی بدون نگرانی و اضطراب، شرایط ویژه بازگرداندن کالا و تضمین بازگشت وجه را در نظر گرفته است تا با اطمینان خاطر خرید خود را انجام دهید. همواره تلاش ما بر این بوده است تا بهترین محصولات را ارائه کنیم و به رضایت مشتریان که هدف نهایی طلا کاران می باشد دست پیدا کنیم.

تمامی محصولات آموزشی شرکت دارای ضمانت بازگشت وجه بدون قید و شرط می باشد و ملاک آن نیز خود شما هستید و هیچ گونه سوالی مبنی بر دلیل پس دادن پول از شما پرسیده نخواهد شد. ما به آموزش های خود مطمئن هستیم و میزان کارایی و مطالب آنها برای ارتقاء سطح علمی هم وطنان عزیز تهیه شده است چنانچه ۷ روز پس از دریافت محصولات، به کارایی آن شک داشتید و مورد رضایت شما نبود می توانید با هماهنگی پشتیبانی شرکت طلا کاران، وجه خود را دریافت نمایید.

ضمانت بازگشت همانطور که از نامش نیز پیداست تضمین به قبول بازگشت محصول از سوی مشتری است از آنجایی که همیشه طلا کاران همیشه حق را به مشتری میدهد لذا تصمیم گرفته ایم چنانچه به هر دلیلی از محصول آموزشی خریداری شده راضی نبودید با بازپس گرفتن پول خود از هر گونه تنش در خاطر عزیز شما جلوگیری کنیم.