فیلتر توسط

قیمت سکه پارسیان

کاربران عزیز دقت نمایید که سکه های پارسیان و ایرانیان ضرب بانک مرکزی نیستند و توسط واحدهای تولیدی که دارای مجوز از اداره استاندارد و زیر نظر اتحادیه طلا و جواهر هستند ضرب میشوند که بیشتر این تولید کننده ها به دلیل صرفه اقتصادی بالاتر در شهر اصفهان مشغول به فعالیت هستند. شکل سکه های که شما در شهر خود مشاهده میکنید ممکن است در یک شهر دیگر متفاوت باشد و این موضوع بیشتر به سلیقه توزیع کننده سکه های پارسیان در شهر شما باز میگردد.

با توجه به علاقه عموم مردم علاوه بر پس انداز پلاک های پارسیان، مسئله زیبایی و ظاهر سکه های مطرح شد که سکه های کادویی پارسیان با عیار 995 (یعنی تقریبا 24 عیار) نیز در بازار تولید میشود که این مدل سکه ها نیز امروزه از استقبال و رواج بسیار خوبی برخوردار شده اند.

قیمت سکه پارسیان با عیار 750

قیمت سکه های پارسیانی که مشاهده مینمایید بدون لحاظ نمودن مالیات بر ارزش افزوده در نظر گرفته شده است. در ابتدای مطلب نیز عنوان نمودیم که سکه های پارسیان جزء خانواده سکه محاسبه نمیشوند و آنها را باید پلاک پارسیان خطاب نمایید و از آنجایی که این مدل سکه ها جزء تولید طلا میباشد مسئله مالیات بر ارزش افزوده نیز به آنها تعلق خواهد گرفت.

10 محصول وجود دارد.

نمایش 1 تا 10 از 10 مورد

فیلترهای فعال